רובי קריו (30), סופרת ואשת מכירות ממרילנד, טוענת שהעובדה שהיא שותה את השתן שלה ומורחת אותו על פניה כבר יותר מעשור משפרת את מראה העור ואת הבריאות הכללית שלה. לטיפול המיוחד שנקרא "תרפייה באמצעות שתן" (Urine Therapy) היא הגיעה בגיל 19 בעקבות שיחה עם אביה. "הוא סיפר לי על תרפיה בשתן ואמר לי: אם את רוצה להיות מלכת יופי תמרחי את זה על הפנים ועל הגוף שלך", סיפרה לאתר הדיילי מייל.

מאז, רובי שותה 150 מ"ל (כ-2/3 כוס) של שתן פעמיים בשבוע, ובנוסף היא מורחת את הנוזל על פניה בגלל שהיא מאמינה שהוא מטפח ומשפר את מראה עורה. "כשאני קמה בבוקר אני מורחת את שתן הבוקר על הפנים שלי, כמו קרם לחות. אפשר להשאיר את זה על העור לכמה שעות, או אפילו לכל היום. ואפשר כמובן גם למרוח אותו לפני השינה, כמו מסיכה". למי שרוצה לנסות את הטיפול הייחודי, היא ממליצה לשמור על סבלנות: "בימים הראשונים הפנים אולי ייראו קצת אדומות, בגלל שהשתן מוציא את כל הלכלוכים שיש בעור, אבל אז הן יתבהרו. הטיפול גם מצויין לטיפול בצלקות ופצעונים".

צפו ברובי מדגימה את שגרת הטיפוח שלה: 

 

 רובי מספרת ששכנעה גם את בן זוגה, בריאן, להתחיל לשתות את שתן הבוקר שלו כדי להתמודד עם נשירת שיער. כעת לאחר חודשיים של טיפול, היא מספרת שהשיער של בריאן לא רק שהפסיק לנשור, אלא אף התחיל לצמוח שוב.

"אני מרגישה ונראית צעירה יותר הודות לשתן, והעור שלי זוהר הודות לטיפול. כשעשיתי הפסקה בשימוש בעבר העור שלי ישר התחיל להיראות חסר חיים". היא מספרת שהרבה אנשים צוחקים כשהם שומעים על ההרגל שלה, אבל היא ממשיכה לספר עליו כדי לעזור לאנשים. "אנשים לא רוצים לשמוע על זה וחושבים שזה מגעיל, אבל אז הם הולכים לאכול דברים כמו נקניקיות – שאין להם מושג קלוש מה יש בתוכן. במקרה של השתן אנחנו יודעים בדיוק מה יש בו, וכל המרכיבים חיוניים לנו. אין סיבה להכניס לגוף את החומרים הכימיים שיש במוצרים שקונים בחנויות. אני רוצה להביא לעולם את הבשורה של תרפייה בשתן, שיכולה לשנות חיים. בחיים לא הייתי משקרת לאנשים או מסכנת אותם - הטיפול בשתן באמת עובד".