לפני שבוע הופעו פאולה וליאון על השער של מגאזין זמנים מודרניים בתמונה זוגית - אלא שהתגובות שקיבלה פאולה על התמונה, הפתיעו גם אותה.

"שמחתי מאוד על התמונות המהממות הללו של הצלם שי פרנקו" אומרת פאולה, "ניגשה אלי אישה ואמרה לי פאולה, שער נהדר, רק חבל שבתמונה הפנימית בכתבה לא הלבישו לך איזה ג'קט או משהו כי אנחנו לא יכולות להרשות לעצמינו ככה לחשוף זרועות אם הן לא נראות כל כך טוב".

"הערות מהסוג הזה מגיעות אלי כמעט כל יום ולא רק אלי, לכל הנשים שאינן רזות מאוד. לא סתם נשים מסיקות אחת על השנייה שאם הן לא נראות כמו פוסטר של גל גדות, אז הן וודאי במלחמה מתמדת להגיע לשם. אז יש לי ספויילר מטורף בשבילכם, אם עוד לא ידעתם עד עכשיו - כנראה שזה לעולם לא יקרה כי לרובינו אין את הגנטיקה להיראות ככה".

"ולמרות זאת, ממשיכים למכור לנו פנטזיות שאם רק נרוץ, נאכל באופן מסויים או נוותר על קינוח, החלום המפוקפק הזה יתגשם. סורי, אני לא במלחמה. אנחנו חיות בטרור של רזון - אווירת פחד שנוצרת באלימות ואיומים. אני כל יום פוגשת נשים שמפחדות מהגוף שלהן. האלימות שאנחנו משתמשות כלפי עצמינו, פרה, הר אדם, הן אלימות. ורוב אנשים שאני מכירה מענישות את עצמן". 

צפו במונולוג המלא מתוך "פאולה וליאון"