השחקנית אן האת'ווי אוהבת לוודא שהכל האמת על השולחן, ביקום מקביל היא כנראה הייתה ליהוק מושלם לבית "האח הגדול". כך שחשוב לה ליידע את כולם הרבה לפני השמועות, שכן, היא עלתה במשקל לטובת סרט חדש – והיא לגמרי בסדר עם זה.

"אני עולה כרגע במשקל לטובת תפקיד בסרט וזה הולך לי מעולה", כתבה בפוסט שעלה ביום חמישי האחרון בעמוד האינסטגרם שלה, מתחת לוידיאו של אימון כושר אינטנסיבי. "בשביל כל מי שמתכוון לבייש אותי בחודשים הקרובים, זאת לא אני – זה אתם. פיס". ובקיצור, אם מישהו התכוון לעשות לה בודי שיימינג, הוא מוזמן לנשנש את הכובע לאט ובזהירות.

I am gaining weight for a movie role and it is going well. To all the people who are going to fat shame me in the upcoming months, it’s not me, it’s you. Peace xx PS- I wanted to set this to Queen’s “Fat Bottomed Girls” but copyright said no. Continued peace xx

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway) on

הא'תווי לא ציינה לטובת איזה תפקיד היא עולה במשקל כרגע. אבל אחרי שני עשורים על מסך הקולנוע, היא יודעת דבר או שניים על שיימינג וביוש גוף כלפי נשים, בעיקר מוכרות. הרי הן תמיד שמנות מדי, רזות מדי או מאופרות או מוזנחות מדי.

I had to change my dress last minute and so it looked like my nipples were hard, I had full blown laryngitis and had to sing, and a bunch of corny haters were getting lots of attention from the media for being haters but you know what? It was still the best. To all the nominees, I hope you have a BLAST tonight doing all that #bestlife #oscars stuff. Peace xx

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway) on

וזו ממש לא הפעם הראשונה שהיא עונה לטוקבקיסטים ולתגובות בריוניות. רק לפני חודש, היא העלתה לעמוד האינסטגרם שלה תמונה מטקס האוסקר ב-2013, שם זכתה בפרס שחקנית המשנה הטובה ביותר בסרט "עלובי החיים": "הייתי צריכה להחליף את השמלה ברגע האחרון וזה נראה כאילו הפטמות של התקשו. בנוסף, סבלתי מדלקת בגרון חריפה דווקא כשהייתי צריכה לשיר. בינתיים חבורה של הייטרים נוטפי שנאה, מקבלים יותר מדי תשומת לב מהתקשורת כדי לשפוך את הרוע שלהם בשם היופי. אבל עזבו, הלילה הזה עדיין היה הכי טוב שיש".