השחקנית והמפיקה ג'סיקה צ'סטיין, מהכוכבות הגדולות ביותר בהוליווד (ומהראשונות לצאת נגד המפיק הארווי וינשטיין), הוכיחה שוב שפמיניזם הוא לא "טרנד" שסוחט לייקים ברשתות החברתיות - אלה פרקטיקה יומיומית מאתגרת. 

בשבוע שעבר העלתה צ'סטיין לאינסטגרם תמונה שלה בחולצת "כולנו צריכות להיות פמיניסטיות" של דיור (שהיינו קונות לעצמנו אלמלא עלתה למעלה מ-600 דולר). "פמיניזם: התיאוריה על השיוויון הפוליטי, הכלכלי והחברתי של המינים" כתבה השחקנית, וקטפה 162 אלף לייקים ואלפי תגובות חמות. 

FEMINISM: the theory of the political, economic, and social equality of the sexes #happyinternationalwomensday ��@renatocampora

A post shared by Jessica Chastain (@jessicachastain) on

אך לגולשת קארין שולץ התמונה הזו באה רע: "כן, פמיניסטית שמאמינה באלוהים ומגנה על זכויותיהם של אלה שעדיין לא נולדו. אני אהיה פמיניסטית מהסוג הזה".

במקום להתעלם מהתגובה, צ'סטיין נכנסה לפרופיל של הטוקבקיסטית, וגילתה שהיא מבקשת לגייס כספים עבור טיפולי הפוריות שהיא עוברת, שאינם מכוסים על ידי חברות הביטוח. צ'סטיין החליטה לתרום לשולץ 2,000 דולר דרך הפרוייקט, ולאחר מכן הגיבה לה באינסטגרם: "לכל אחת יש זכות לקבל החלטות על עצמה בעצמה. קראתי על המסע שלך להפוך לאימא וזה שבר את ליבי. מקווה שחלומך יתגשם ב-2018".

אין תמונה
תרומה במקום התעלמות. התגובה של צ'סטיין לטוקבקיסטית