צעירות מבית שמש שהסתובבו ביום חמישי האחרון באחת השכונות בעיר נדהמו לגלות חרדי כבן 30 הרודף אחריהן ללא כל סיבה כשהוא מחזיק בידו צינור גומי ומצליף לעברן כדי להרחיקן מהמקום.

חלק מהצעירות התעמתו עם החרדי וניסו לגרשו, אבל הוא המשיך לרדוף אחריהן כשהוא נחוש לסלקן מהמקום. "יש לו מזל שהוא לא התקרב אליי, אחרת הייתי מפרקת אותו", סיפרה אחת הצעירות שהייתה עדה למקרה; "הוא פשוט יצא מדעתו. היו בנות שלא רצו להתעמת איתו, אז הן ברחו". עוברים ושבים עמדו מנגד ולא עשו כלום.

בעקבות תלונות שהגישו הצעירות במשטרה, חוקרי משטרת בית שמש פתחו בחקירה והאיש נעצר ונחקר באזהרה. ביום שישי הוא הובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים, והמשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בארבעה ימים בגין עבירות של איומים וניסיון תקיפה. בחקירתו טען החשוד כי לא מדובר באירוע על רקע הדרת נשים אלא בגלל שהצעירות הפרו את השקט ברחוב בשעת לילה מאוחרת. נכון להיום (שני), נמצא החשוד במעצר בית עד ליום ראשון, עם אישור לצאת לתפילות בלבד.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "מיד עם קבלת התיעוד במשטרה נפתחה חקירה אשר עדיין מתנהלת בימים אלו. במסגרת החקירה עצרה המשטרה חשוד בשנות ה-30 לחייו. בחשד לניסיון תקיפה ואיומים. משטרת ישראל תמשיך לחקור את המקרה ביסודיות במטרה להגיע לחקר האמת ולמצות את הדין עם החשוד".