רק כמה ימים לפני טיסתו לבריטניה לפגוש את המלכה ואת ראש הממשלה, חשפה תכנית התחקירים של רשת ה-BBC טענות חדשות בדבר התנהגותו הבלתי הולמת של טראמפ במהלך שנות השמונים והתשעים והשוותה את התנהגותו ל"טורף" במסיבות בהן נכחו גם נערות בנות 14 בלבד. 

התחקיר, שפורסם אתמול תחת הכותרת "טראמפ: האם הנשיא חולה מין?" כללה עדויות מפי שתי נשים שסיפרו כי נתקלו בטרמפ במסיבות בתקופתו כאיל נדל"ן ומפיק תחרויות יופי. התנהגותו של טראמפ כלפי נשים צעירות תוארה על ידי גבר שהשתתף באותן מסיבות כמו זו של "טורף".

אחת הנשים, ברברה פילינג, אמרה כי פגשה את טראמפ במסיבה בניו יורק בסוף שנות ה-80, כשהיתה דוגמנית צעירה. היא טענה שאיש העסקים דאז, טראמפ, שאל אותה בת כמה היא ושמח מאוד כשהשיבה לו שהיא רק בת 17. ""אה, נהדר. אז את לא זקנה מדי ולא צעירה מדי. זה פשוט נהדר" אמר לטענתה.

פילינג אמרה שלא היתה הצעירה ביותר במסיבה וטענה שהיו בה אפילו נערות בנות 14, "הרגשתי כאילו אני ליד כריש" אמרה על טראמפ. אישה אחרת, הת'ר בראדן, סיפרה ל-BBC שראתה את טראמפ במסיבה במיאמי בשנות ה-90 בהשתתפות רק ארבעה גברים ו-50 דוגמניות.

"הרגשתי כמו חתיכת בשר בשוק" אמרה בראדן, "זה כאילו שהוצעתי במכירה פומבית של שפחות מין". 

מקור אנונימי אחד סיפר בתכנית כי היה באירועים רבים בהם נכח טרמפ ותיאר אותם כמסיבות של סמים ואלכוהול בהשתתפות גברים מבוגרים ונשים צעירות. "אלה היו גברים שהיו בקלות יכולים להיות האבות של הנערות אלה פעמיים" הוא אמר, "זה היה טירוף. טראמפ בפרט היה ידוע לשמצה בכל מה שנוגע להתנהגות שלו כלפי הנשים הללו". 

"האיש היה כמו טורף בפעולה" המשיך המקור, "הוא היה מתרברב מול חברים שלו ימים ארוכים אחרי המסיבות, מספר להם עם כמה נשים היה, לפעמים שתיים בבת אחת, זה מה שהוא אהב לעשות". 

גם טראמפ וגם הבית הלבן לא הגיבו להאשמות החמורות שעלו מהתחקיר. בעבר אמר טראמפ על האשמות דומות כי אין לו מושג על מה מדברים, כי האירועים לא התרחשו וכי הנשים המאשימות עושות זאת ממניעים פוליטיים.

האשמות של התנהגות בלתי הולמת של טראמפ אינן דבר חדש. בחודש אוקטובר 2016 פורסם כי במהלך תחרות היופי של מיס Teen ארה"ב בשנת 1997 טראמפ נכנס לחדר ההלבשה בזמן שהמתחרות החליפו בגדים. כמה שבועות בלבד לפני הבחירות יצאה ההקלטה הידועה לשמצה בה נשמע טראמפ אומר שהוא יכול לתפוס נשים באיברי המין שלהן.