הייתם עוזרים לאדם במצוקה? תיעוד המין בחוף בוגרשוב (צילום: חדשות 2)
תגידי לנו, משטרה, את פעם ראשונה בים? | צילום: חדשות 2

ים, מטקות, שמש, אנשים נוזלים כמו קרטיבים על החוף. לפני שבועיים הגיע הקיץ לתל אביב, אבל לחבורת צעירים בחוף בוגרשוב השרב הזה עלה לראש. הזומבים המציצנים שעמדו מסביב לא הצליחו להבין מה כל כך רע בסטרימינג של סקס און דה ביץ'. הרי הבחורה אחלה וגם חמודה. כפיים, שיגעון. ולא צריך להוריד שעה או להקליט במקס או לצפות ארבעה ימים אחרי שהסדרה משודרת בארה"ב. והכי חשוב: יש תרגום בגוף הסקס. גנג בנג למהדרין מבלי שמישהו יצטרך להביא נייר טואלט, להסתיר מהחברה ולמחוק קוקיז. חוף בוגרשוב מעולם לא היה יותר חוף הנכים. נכים רגשית.

מזל שהייתה צדיקה אחת בסדום, בחורה בשם נ', אולי קיצור של נציב מלח, שהזעיקה משטרה. אבל נ' היקרה, לכי תשחקי 1 נגד 100, במיוחד לאור העובדה שהשוטרים לא מצליחים למצוא את האורגיה; ולכי תאמיני לזעקה של עצמך אחרי שקלטת השיחה בינך לבין המוקד נעלמה באורח פלא; ומה שנשאר ל-100 בשבילך זה להאשים אותך ואת הזומבים המציצנים שהתענגו על המראה המלבב על שהשארתם רק קריאה אחת במוקד ולא כמה עשרות. אז תגידי לנו, משטרה, את פעם ראשונה בים? לא, כי איתור מין קבוצתי והתקהלות המונית לא נראה כמו פעולה מסובכת מדי. איפה דיוויד הסלהוף כשסוף סוף צריכים אותו?

ובאין משטרה או משמר המפרץ, נשארים כרגיל עם הנשיא שמעון פרס. אולי אחרי שיסיים להעלות לאינסטגרם תמונה שלו בחלוק לבן, הוא יפצח בפרויקט בשם "ים תיכון חדש", ויתחיל בציד שנורקלים בחוף בוגרשוב עם התיוג #ללאמין.

בוגרשוב פינת מנהטן

אבל בואו נהיה רציניים לרגע, נתבונן במראה שעומדת מולנו ונחשוב בהיגיון: הרי גם אם הסמח"ט יפסיק לחבוט באמצעות קת הרובה ברצון לשלום, אתם לא באמת מצפים לעשות הסכם שלום בין הפלסטינים לבין ארץ הזומבים המציצנים, נכון? פעם אנשים היו חוזרים מחו"ל עם טובלרון וגעגועים לישראל, כי "במנהטן אנשים יכולים להתפגר ברחוב וכולם ימשיכו ללכת באותה המהירות בלי לעצור לעזור לו, אבל הישראלים הם אנשים חמים, כאן כולם עוזרים לכולם". ועכשיו זה מרגיש בוגרשוב פינת מנהטן.

המיני-סדרה הבריטית "מראה שחורה" – שבחלקה הראשון ראש הממשלה נדרש לשכב עם חזירה לעיני כל הממלכה – הצליחה להקצין את תופעת העדריות של התקופה הטכנולוגית שבה אנחנו חיים, את הזומביות שגורמת לנו לזפזפ עם השלט שבמוח למקומות של מציצנות, חוסר ערכיות, חוסר הבחנה בין רע לטוב, חוסר אכפתיות, התנוונות. בעוד ששם מדובר בקטסטרופה טכנולוגית, שערוריית המין בבוגרשוב היא ביקורת קשה יותר על ערכי החברה, על חינוך, על סולידריות. בבוגרשוב כולם היו חזירים, אבל כמעט אף אחד לא העז להביט במראה השחורה.

>> הטור הקודם שלי: יאיר בכיכר, במבה באולימפיאדה
>> בשביל כולנו, אישה היא רק גוף