לי עוז מאיים על הדיירים ונופר מתעצבנת
אם צובטים אותו, הוא יודע להחזיר ראסייה. לי עוז

לא נפלנו כשרם הכריז קבל עם ובנות שהוא בעצם יותר נמשך לארנבים מאשר לארנבות, אבל אף אחד לא צפה שלי עוז ייצא מהארון ויתגלה כבננה זועמת ודורסנית. מי שיבאס את הלי עוז ולא יפגין חברות והקרבה, הוא לא סתם לא ידבר איתו, אלא יקבור אותו, ירמוס אותו, ידאג שהוא יעוף מן הבית ולקינוח גם יעמוד על גופתו ויריץ בדיחות היסטריות.

לי עוז, שהתגלה סוף סוף כאנושי - כזה שאם צובטים אותו, הוא יודע להחזיר ראסייה - החליט להדיח שוב את ג'קי, בתואנה שג'קי התרחק ממנו. האמנם? האם לי עוז באמת רוצה להדיח את ג'קי בגלל קרבתו לנופר או שמא הוא מפחד שג'קי מצחיק ממנו? ויש עוד תעלומות - מדוע לי עוז ממשיך להעמיד את סיון להדחה? אולי הוא בכלל רוצה את עמיר לעצמו? ומה ורדה רזיאל ז'קונט עושה בחדר האח עם ראסטות? אבל בסוף לי עוז חזר לעצמו - כשנשאל האם לדעתו ג'קי יכול להפסיק את המשימה ולחדול מנזירותו, הוא בחר שלא להביע דעה וחוזר לשבת על הגדר.

שימי ממלא פיו מים

לעומת לי עוז שהתפלפ, פרידה הכט, הרוטוויילר של הבית, שינתה כיוון והתגלתה כפינצ'רית טובת לב (אם אלי האנה היה פוגש אותה כך, לדברי ג'קי, הוא היה אוכל שתי ביצים גג!). אמנם כשמתעסקים לפרידה עם התותי, לא יודעים מה יוליד יום ומאין יבוא הקריז, אבל היא הפתיעה לטובה כשבחרה את דבר הבטיטו והעדיפה את חבריה (בתוספת שניצל) על אהובתה. למרות מילותיה החודרניות של בטיטו וניסיונה להראות לפרידה אישה אמיתית ובייגלית מה היא, פרידה לא איבדה לרגע את קור רוחה. כשליהיא, כהרגלה בקודש, הציעה לפתוח בריכול עצבני על הגברת בטיטו, בחרה גברת הכט להרגיעה באומרה: "עזבי, היא הודחה, תביאי סיגריה ופרגני איזה ביס...".

פרידה הפתיעה בשנית, כשג'קי הפך - בעזרת נשיקותיה של נופר - מנזיר להולל והצטרף אל המסיבה. למרות שלא ראתה את יפתה התותית, החליטה אשת הפלדה למחול על המעשה של נופר ולחגוג את מסיבת הקוקטייל הכי עצובה שנראתה בבית. פרידה כנראה רואה את הסוף - היא לוקחת דברים בפרופורציות, עושה תנועות של מתעניינת, ואף מתעקשת שדגים לא מדברים רק משום שהם נמצאים בתוך מים.

נופר ממלאת את ג'קי בנשיקות

סיון ועמיר מתעוררים (תמונת AVI: אור גץ)
איך נאמר זאת? הא! סיון ועמיר | תמונת AVI: אור גץ

נופר, הבייגלית הכי פריכה בעיר, הבינה מאיפה משתין הדג וגילתה את כוחה. מבחינתה היא רק הולכת ומתחזקת, מה שמביא אותה להוסיף עוד אפקטים בעלילה. נשיקותיה לג'קי הנזיר היו תוצאה של מהלך לבבי ובלתי צפוי, ולא נבעו מתוך מחשבה מכוונת. למרות שהועמדה על כך להדחה על ידי חבריה, בגזרת הצופים היא עשויה לקבל על מחווה זו עוד קולות אוהדים.

הפתעת הערב הייתה עמיר. הקרבה החדשה-ישנה לסילבי רק עשתה לה טוב, עד כדי התקפי צחוק מוזרים ובלתי מוסברים. גם הוא יצא נשכר מהכפיות בלילה - הוא קיבל חסינות מהדיירים, הראה רגש אימהי וכשהזיל דמעה בחדר האח הגדול על הולדת אביגיל, סילבי רצתה שיעשה גם לה איזה שימי קטן. הא!

>> מי רוצה לצנזר את האח הגדול?
>> האם לי עוז הוא עדיין האיש הכי שפוי בבית?