קים בוסי ונופר מור (צילום: mako)
נופר באוניברסיטה, קים מביאה כנאפה? | צילום: mako

אמנם נופר לא זכתה באח הגדול, אבל לה ולקים בוסי מגיעה תוכנית משלהן בערוץ 24, אולי אפילו בערוץ 2. מעבר לזה שהן חברות טובות, אפשר לשער שיש להן ביחד כימיה טלוויזיונית מטורפת. חוץ מזה מזמן לא הייתה תוכנית לייט נייט של שתי חתיכות דעתניות מתחת לגיל 23. אפשר יהיה לקרוא לה "קימי מור" שזה מזכיר את "גימי מור" של בריטני ספירס.

הפורמט של התוכנית יכול להיות רגוע, באולפן, או דוקומנטרי בשטח. קימי למשל יכולה בכל פרק להתקבל במקום עבודה אחר בארץ, למשל להיות סלקטורית בפס ייצור במפעל הסיגריות "דובק" (יצרנית "נובלס"). נופר תעבוד במקביל בתפקיד אחר במפעל, נגיד בהנהלה. כך נוכל ללמוד המון תחומי מקצוע מעניינים, מאחמ"ש במכבי אש עד גזבר בבית חב"ד או קופי-רייטר במשרד פרסום באומן-בר למשל, דרך ניסיון העבודה של שתיהן והדינאמיקה בין התפקידים.

רעיון נוסף: סיטקום. קימי ונופר יגורו יחד בדירת שותפים במרכז הכרמל בחיפה. שתיהן לכאורה עברו לשם אחרי השריפה כדי להחיות את המקום, במציאות ובסדרה. קימי תיסע מדי פעם להביא כנאפה מהכפר עוספיא, נופר תנסה להתקבל ללימודי מיקרו-כלכלה באוניברסיטת חיפה. ג'קי יגיע לביקור אחרון בדרכו להיות מוכר ציורים מזויפים של מאטיס מדלת לדלת בספרד. כולם בתפקיד עצמם.

רעיון שלישי: שעשועון. קימי ונופר ינחו משחק מילים בשם "כסף קל". זה יהיה כמו שבץ נא ענק, בו המתמודדים צריכים לייצר מילים במהירות. קימי תהיה המגישה ונופר נערת האותיות. בכל פרק הן יתחלפו ביניהן. מי שירכיב בטעות את המילה בייג'לה יקבל בונוס.

בכל הרעיונות האלה יכול לבוא לידי ביטוי האופי הנפיץ של קימי ונופר. מבחינת קווי האופי שתיהן נורא בעד המדינה ובעד לתרום ולעזור לזולת. קימי בדיוק חזרה ממילואים, היא משרתת כמפקדת טירונים. שתיהן נורא תל אביביות אבל שונאות משתמטים. לנופר גם יש חוש אופנה בריא, כולנו זוכרים איך התייעצה עם דורין אטיאס על מה ללבוש בערב הכניסה לאח. מצד שני הכי באופי שלהן להיות עצבניות רצח ולהתחמם על פרזיטים כשצריך – בין אם הם מרואיינים באולפן, מתמודדים בשעשועון או שחקנים בסיטקום. אגב, בסיטקום יכול להיות להן שותף שלישי לדירה - אני, בתפקיד החנון שמאזן אותן, או מייקל לואיס בתפקיד הדוגמן שעבר לחיפה לעשות תואר שני.

>> לפוסט הקודם שלי: מעריצות ג'סטין ביבר הפילו את המשטר
>> הטוויטר של קים בוסי
>> הטוויטר של נמרוד קמר