אין תמונה
תודה שהייתם. חמישיית הגמר של היכל התהילה

היכל התהילה סוגרת עונה סוערת במיוחד של חבורת זמרים שנסגרו בחלל אחד ביחד עם אגואים רגישים, אכזבות ובידוד מהעולם. זו הזדמנות מצוינת להיזכר, לצחקק בנוסטלגיה וגם לשיר קצת, מה יש?

הכי בהלם שלא עפה בשבוע הראשון: רוחמה רז הפיינליסטית, שבגלל ענווה, צניעות, חוסר ביטחון וכן, גם מיני קריזות חביבות מדי פעם, גרמה לקהל שלא כל כך הכירה אותה להתאהב בה ולסמס בהתלהבות.

הכי להכות על חטא: כמעט אחרי כל ביצוע של אליל האייטיז אדם, כשהתברר שוב ושוב שמדובר בפרפורמר אדיר ואיש מקסים – לא נשאר אלא לתהות למה, למה נטשנו אותו והפנינו לו את הגב אי שם בתחילת שנות התשעים.

הכי תוסיפי אות אהו"י: אלונה דניאל, שקיבלה מהרב בני אלבז אבחנה בעייתית על שמה הפרטי ובעצה אחת החליטה להוסיף/ לשנות את שמה לשירה. בסופו של דבר היא הודחה ראשונה, מה שאומר שחוץ משם טוב, ובכן, צריך גם ביצוע טוב.

אין תמונה
גם חתיך, גם חרוץ וגם אבא מושלם. מייקל הרפז
הכי יאללה בלגן 1: אבי ביטר, שהועף אחר כבוד מההיכל אחרי שורה של התבטאויות בלתי הולמות. לאחר מכן טען שהוטרד מינית במהלך שהותו במקום. את הדי הצחוק אפשר לשמוע עד דרום סודן.

הכי יאללה בלגן 2: בני אלבז מתפוצץ על אריק סיני, על ההפקה ועל כולם ומחליט שגם הוא רוצה לעזוב. אחרי צעקות ושידור חי שנקטע ללא הרף יושרו ההדורים, ואלבז, כידוע, נמצא חזק בגמר.

הכי חלצו שד עדתי: איגי וקסמן ואבי ביטר, שבמילים עדינות, התקשו לשמור על שיח נקי ותרבותי והעלו מחדש לדיון את מלחמת אשכנז בספרד, את תל אביב מול הפריפריה.

הכי ילד טוב ירושלים: מייקל הרפז, שהתגלה לא רק כאמן חרוץ ורציני, אלא גם כגבר נעים הליכות, רגיש ועדין, ג'נטלמן, אבא ובעל מושלם וגם – חתיך הורס שרק משתבח עם השנים.

הכי קורע לב 1: אביבה אבידן, אשה חיובית וצוהלת בדרך כלל, מאבדת שליטה אל מול יחסו הבעייתי משהו של בני אלבז אליה.

הכי קורע לב 2: אבי טולדנו משוחח בטלפון עם אשתו והילדים וחושף משפחה חמה, בת קטנה ועצובה שהשאיר בבית ובעיקר אמן עם לב גדול ורגיש.

הכי קורע לב 3: מייקל הרפז מתאחד בשעה טובה עם האשה והילדה. אין אפס, אהבה היא לחלוטין שיר לשניים.

הכי יא-אללה איזה קול מדהים: בני אלבז שהפגיז שוב ושוב בביצועים שחשפו יכולות קוליות שדי שכחנו שקיימות אצל הזמר החוזר בתשובה הזה, שגם כשהיה חילוני לא בדיוק היה זמר השנה.

הכי אגו טריפ: בכל פעם שאחד מהזמרים קיבל ביקורת לא איי איי איי מחבריו האמנים – דאג להבהיר שמדובר באינטרסים, באנשים שלא באמת מבינים במוזיקה ושהוא יודע טוב מאוד מה הוא שווה. מה לעשות חברים, לפעמים אפילו אתם לא נותנים ביצועים משהו.

הכי צאו כבר מהשטאנץ אנשים: אבי טולדנו ואיגי וקסמן, שלא השכילו לנקות את המניירות הקבועות והמוכרות שלהם מהאייטיז בעת הופעה (טולדנו) ולשדרג מעט את תדמית הילדה הרעה שכבר מזמן איננה ילדה מהניינטיז (וקסמן).

הכי מרגש: אריק סיני מתחתן בשידור חי עם אהובת ליבו יפעת תעשה בהיכל התהילה, שהפך ליום אחד להיכל אירועים מרושת במצלמות. באופן מפתיע, לא הצעד הזה וגם לא הגלבייה שהחמיאה לשיזוף שלו עזרו לו לחזור לתחרות בגלגל ההצלה.

>> הטור הקודם שלי: חופית טייב חושפת שדיים רק בשביל אייטם?
>> למה הודחו כל הנשים מהיכל התהילה?