בשבקין וסהר
לו רק היה לכם כישרון אמיתי כלשהו | צילום: רון קדמי

אוקי, אוקי, כולם הצטיידו במלאי חדש של טישיו מאז אתמול? מה זאת אומרת, לא מיררתם בבכי כמו כולם? איך אפשר? כשאחד הזוגות הכי יפים בארץ, אם לא ה-, החליט לסגור את הבאסטה?!

כן, לכל מי שלא מעודכן, נתן בשבקין, זוכה "הישרדות", וסהר שורש מ"היפה והחנון" חתכו, וזה אחרי כמעט חודש שלם (!) של זוגיות מהסרטים. הזוגיות הזאת אפילו הנפיקה, בקושי שבועיים אחרי תחילת הקשר, גם שער פרובוקטיבי למגזין רייטינג, ובו נראה בוודאות סייד בוב מוצלח של שורש.

אבל למרות הפתיחות המינית אליה הגיעו השניים אחרי זמן קצר כל כך, בכל זאת, במפתיע, משהו שם לא עבד. מה לא עבד? ניחוש פראי - בעוד אחת מעשרות ההשקות אליהן הם נשלחים מדי שבוע, השניים, שבטח נפגשו בעצת יח"צניהם, החליפו סוף סוף כמה מילים וגילו שלמעשה אין להם על מה לדבר. ניחוש פראי אחר - לבשבקין, פעם מג"בניק נועז וכיום זונה של אירועים שעושה הכל, כולל הרצאות פלוס אתר משלו בנושא איך להתקבל לתוכניות ריאליטי, הוצע להיות "הרווק" הבא, וכדי שלא יהיו פאקים באמינות ותהיות לגבי רווקותו, הוא החליט להשליך את סהר המסכנה.

מי שמתמכר לפרסום מתקשה להיגמל

פליטי ריאליטי – קצת נמאסתם. מצד אחד אין דבר בעולם שאתם רוצים יותר מאשר להישאר מפורסמים. מצד שני, לרובכם אין שום כישורים אמיתיים, כמו כריזמה, רהיטות, קול טוב או כשרון במשהו ספציפי שמצדיק הישארות בצמרת הסיקור. רק אתמול ייללו בנות "היפה והחנון" באייטם ששודר בתוכנית "ערב טוב עם גיא פינס", על כך שהן מרגישות שצוותי הסיקור השונים "כבר לא אוהבים אותם". קבלו תיקון: הם אף פעם לא באמת אהבו אתכם, הם פשוט סיפקו את רצון הציבור לדעת עליכם כמה שיותר, וברגע שהם זיהו שמאבדים בכם עניין הם הגיבו בהתאם.

ובחזרה לבשבקין וסהר, שנגד כל הסיכויים שרדו כמעט חודש, שזה כבר יותר זמן מהסיבוב הראשון של בשבקין על האי. לפעמים יש תחושה שפליטי ריאליטי חיים בעולם משלהם, בו הם יוצאים רק אחד עם השני: סער ואיילה מ"האח הגדול", שהמשיכה ממנו לטומי מ"הישרדות" (הם דווקא מחזיקים יפה), מיה קרמר מ"המרוץ למיליון" שאף ילדה לרון שחר, מרחב מוהר שהתפרסם ב"רוקדים עם כוכבים" והוצמד בכוח לשתי שניות למיכל אמדורסקי, ליאם, שעוד לפני שירדה במדרגת מבית האח כבר הדביקו לה רומן היסטרי עם סקאזי ואפילו טענותיה של רינת (או שירן?) לבית גיטר, שכן, יכול להיות שהייתה מתאהבת ביואב מאור אם הוא רק היה אומר משהו. דווקא מאור, אינטליגנטי בהרבה מהתאומה תאבת הפרסום, הבין בדיוק במה מדובר והצהיר שהוא לא מאמין לאף מילה שהיא אומרת.

אבל האמת? קשה לבוא בטענות להאנשים האלה. במשך תקופה קצרה הם קיבלו תשומת לב מקסימלית, פונקו במתנות וצ'ופרו בצורות שונות רק כדי שיואילו בטובם להופיע להשקה של קרם עיניים חדש. ואז, בלי אזהרה, ההזמנות מתמעטות, וכשהעונה הבאה של התוכנית בה השתתפת עולה לשידור (ובהנחה שלא קוראים לך אלירז שדה) – נדפקת. מי שמתמכר לפרסום מתקשה להיגמל, ולכן ישתף פעולה כמעט עם כל דבר שישאיר אותו בתודעה, כולל עם עצות להיצמד לפליט ריאליטי אחר שעבר לידך במקרה ולהצהיר על אהבת אמת, בעבור עוד 15 דקות תהילה.

>> הטור הקודם שלי: רמזור האמריקאי - זה פאקינג מוזר
>> "אני צופה ביפה והחנון ובוכה"