הרבה זמן לא צילמתי בלוג, אומרים שזה טוב לזוגיות, שתתגעגעו קצת. הפעם אני אעשה לכם סטנד אפ. כל סטנדאפיסט שמכבד את עצמו אומר בממוצע במהלך ההופעה שמונה פעמים "מכירים את הקטע הזה ש". אז גם אני אעשה את זה, כי אני מכבד את עצמי.

מכירים את הקטע הזה שאתם קורעים את התחת בטירוף, ואז בא מישהו ומחרבן לכם את זה? מכירים את זה שאתם בטוחים שהולך להיות קדם אירוויזיון בן זונה, ואז בא מישהו ושם סאונד חרא ולא מכניס שקופיות בזמן, וזה לא בשליטתכם. מכירים את הקטע הזה שאם זה היה בערוץ אחר זה היה יכול להיות אחרת?

יש משהו שקשור לפורים שלא הרבה דיברו עליו - התמונות של פורים. בטח יום אחרי פורים אני אקבל מלא תמונות של פורים 2011 בפייסבוק. אז דעו לכן בנות, שבנים לא נכנסים לתמונות שנקראות "פורים 2011" או "משפחה" או "כל מיני". אם אתן רוצות שנראה את התחפושות שלכן, תנו להן את הכותרת "ים/ אילת/ סיני/ תאילנד". לזה בדרך כלל אנחנו נכנסים.

השבוע חגגתי יום הולדת, ואני כבר זקן, הופ הופ טרללה גדלתי בשואה, כזה זקן אני. אנשים באים אליי ברחוב ואומרים לי "גדלנו עליך", ואז מתברר שהם בני 29. זה לא עושה לי טוב, עוד שניה תקומו לי באוטובוס. אני לא אוהב לחגוג ימי הולדת בפרהסיה, אז אני אחגוג איתכם באינטימיות. הנה, אני מרים את עצמי על הכיסא 39 פעמים - ואחד לשנה הבאה. מזל טוב.

>> הפוסט הקודם שלי: גם אני עושה ליפ דאב
>> איזה משלוח מנות נשלח לפרידה, ואיזה לג'קי?