דודו אהרון הוא ללא ספק הזוכה הגדול של השנה האחרונה במוסיקה. עם להיטים כמו "כסף ואלכוהול" ו"לא מוותר", ועם התואר זמר השנה ופרס שיר השנה על "תגידו לה" במצעד של ערוץ 24, זו בהחלט השנה שלו. אבל מי הוא האיש שמאחורי המיקרופון? בואו נראה מה אפשר להסיק מתווי הפנים שלו.

דודו אהרון ורוד (צילום: דוד מלכה)
האף שלך מריח עסקים | צילום: דוד מלכה

העיניים של דודו שונות בגודלן האחת מהשנייה, דבר המצביע על יצירתיות ועל דרך לראות את החיים בצורה לא קונבנציונאלית. דודו יעשה דברים אחרת מהאופן שבו אנשים רגילים יעשו אותם. פניו הצרות מראות על חשיבה מהירה ועל חוסר סבלנות. הוא שולף מהמותן ולא תמיד חושב על הדברים לפני שהם נאמרים, אבל גם לא נשאר "פראייר". הוא מגיב במהירות ובעל כושר אלתור יוצא מן הכלל. רוב הסיכויים שדודו כותב שירים תוך דקות ולא במשך שעות ארוכות. הוא אוהב להיות בתנועה ולא לעצור במקום יותר מדי, מכאן גם הקושי ללמוד תחומים הדורשים השקעה ארוכת טווח או עבודות קבועות ומונוטוניות. מבנה האוזניים הזקורות של דודו מעידות על משיכתו לסיפוקים מהירים וריגושים לא מעטים. הגבות הקרובות לעיניים מסגירות את הצורך שלו בחברים ואת היותו אדם חם ולבבי. הוא בעל חוש הומור מצוין, אך לא ציני. מבנה האף שלו מצביע על אדם שיודע לעשות עסקים ואוהב כסף.

בשורה התחתונה מדובר על אדם שחייב לעסוק בתחום הכולל עבודה עם אנשים ומול אנשים. הוא זקוק לפידבקים חוזרים על הביצועים שלו ומתרגש מביקורת שלילית, משום שמאוד חשוב לו להוכיח את עצמו. סך הכל הוא אדם קל שלא משקיע עצמו בנושאים כבדי משקל. הוא אוהב את החלק הקל שבחיים. אם לא היה עובד בתחום המוזיקה היה מומלץ לו לעסוק במסחר, בזכות אפו הנשרי המעיד על כושר מיקוח, ערמומיות וחוש עסקי מפותח.

רואים לך את החושניות בשפתיים

שפתיו הלבביות של דודו מצביעות על רומנטיקן ועל אדם האוהב חושניות. השפה העליונה מסגירה אדם שאוהב להעניק אהבה ולתת מעצמו, הרבה יותר מאשר לקבל. הוא אוהב פשטות ואינטימיות קבועה ומוכרת, ועם זאת מחפש לא מעט ריגושים בחיי האהבה. הוא לא נוטה לריבים ואוהב ליישב אותם בדרכי שלום.

דודו מאוד יצירתי באהבה ואוהב להפתיע ולרגש. הוא מתאהב בקלות, אוהב המון חיבה ואהבה, נסחף ומתפתה בקלות, ויתכן שלעיתים מאוהב באהבה לא פחות מאשר באהובה. לסיכום, דודו מעדיף זוגיות יציבה וקבועה לטובת הקמת משפחה, אך כזו הכוללת הרבה ריגושים ויצירתיות.

יכול להיות שהגזמת עם הכסף והאלכוהול?

הצלליות השחורות שמתחת לעיניו של דודו מעידות על עייפות של המערכת העצבית עקב חוסר שינה, או על תזונה ואורח חיים לא מאוזנים. יתכן והתזונה שלו מבוססת על פחמימות פשוטות (הרבה סוכר, קמח לבן, עודף מלח וכדומה) ופחות על מזון מלא העשיר בויטמינים ומינרלים. אם דודו מעשן וצורך אלכוהול, מומלץ לו לצמצם את הצריכה מה שיותר.

על פי מבנה פניו, דודו צריך להיזהר יותר ממחלות הקשורות במערכת החיסונית. גומות החן שעל לחייו מעידות על מאגרי אנרגיה המסייעים לו ביומיום ומגנות עליו מתחלואים שונים. הוא פחות נוטה למחלות הקשורות באברים פנימיים. עליו להקפיד על תזונה המזינה את המערכת החיסונית ומגבירה את פעילותה, במיוחד בתקופת החורף. אחרי הכל, אנחנו רוצים לשמוע אותו מנפיק להיטים גם השנה.

>> ניתוח תווי פנים לעוז זהבי: איזה בת זוג תתאים לו?
>> לכל הבלוגרים ב-mako