אני מהמר שאין אחד שקורא את השורות האלה ולא מזהה את הפרצוף של יעל בר זוהר. החיוך שלה מלווה אותנו כל כך הרבה זמן, שנדמה שהוא תמיד היה איתנו. מה אפשר לומר על האישיות שלה מתוך הפרצוף המתוק הזה?

אין תמונה
רכושנית, במובן הטוב של המילה

עצמות הלחיים הגבוהות של יעל בר זוהר מעידות על יצר ההרפתקנות הבולט שלה. היא מחפשת ריגושים ולא סובלת שיגרה. יש לה גם אנרגיה רבה, כך שאין סתירה בין שאיפותיה ליכולותיה. מבנה העיניים שלה מעיד על חוסר סבלנות כלפי תחומים שלא מעניינים אותה או אנשים שהיא לא אוהבת.

היא טיפוס שיודע לדחוף את בן הזוג ונותנת המון עידוד. יש לה כוח שכנוע אדיר ומצחה הגבוה מלמד על רמת אינטליגנציה גבוהה. חשוב לה להיות מעורבת בכל עניין משפחתי ובחייהם של היקרים לה. היא נותנת עצה ומדרבנת לפעולה. במקביל, מאוד חשוב לה להרגיש נאהבת ולקבל משוב קבוע מבן הזוג.

משפתיה ניתן ללמוד על הצורך שלה בנתינה זהה לצורך שלה בקבלה, כך שהיא מצליחה לתחזק זוגיות מאוזנת. כנראה שבן זוגה יעמוד היטב במבחן החסינות אם ייתן חשיבות לדעתה של יעל, כמו גם למרחב העשייה לו היא זקוקה.

מבנה העפעפיים שלה מצביע על כך שהיא תעדיף להשקיע את מרצה המקצועי בתחום אחד, אך לעסוק בדברים שונים ברמת התחביב. יש לה שיקול דעת רב והיא אינה פזיזה בקבלת החלטות. היא מקפידה לשמור על דיסקרטיות לגבי הרבה ממחשבותיה ותעדיף לא לשתף בהם כל אחד, אלא את מי שהיא מעריכה. לצד תכונה זו, השקע בסנטר מצביע בבירור על אישה האוהבת את הבמה ואת העמידה בחזית.

וואי וואי, איזו עקשנית

הסנטר של יעל לא משאיר מקום לספק לגבי עקשנותה ועל עמידתה על שלה ולכן לא יהיה קל למי שנכנס איתה לוויכוח. עם זאת, היא תפגין סבלנות רבה ולא תמהר להיכנס לכל וויכוח. יש ליעל המון ביטחון עצמי מולד וקשה מאוד לפגוע בו.

ניתן לראות על פי מבנה פניה גם מיומנות ניהול טובה ותכונה של רכושנות. לא בהיבט השלילי, אלא מבחינת יכולת השמירה והתחזוק של חפצים, אמצעים ואף כישורים. על פי מבנה האף והנחיריים לומדים גם על הריכוזיות והצורך שלה בשליטה בפרטים ובאירועים. יש בה תחכום והיא לא פראיירית. היא יכולה לעלות על טריקים בקלות.

ממבנה המצח שלה ניתן ללמוד גם על אינטואיציה חזקה במיוחד, אך גם על נטייה לחשוש יתר על המידה לעיתים. יש לה חושים דקים והיא יכולה לצפות דברים לפני שהם קורים. קשה מאוד לעבוד עליה. רוב הסיכויים שהיא תגלה את סודו של האדם שעומד מולה. היא מעריכה פעלתנות ועשייה, ולא קפיאה על השמרים. מאוד רציונלית ובעלת כושר אנליטי מצוין, אבל גם פתוחה לרבדים מיסטיים ורוחניים.

>> ניתוח תווי פנים לאסתי גינזבורג: היא חשדנית אבל אוהבת לתת
>> עוד סלבז על שולחן הניתוחים