יגאל רוצה להוציא מג'קי את כל האויר
אני דווקא חיבבתי את יגאל בשל האמוציונליות

קהל נכבד שאני מעריך ואוהב :)

מה שלומכם? לא תאמינו מה קרה לי, סיוט שלא ניתן לתאר. לפני שבוע הייתי בבית חולים איכילוב, במיון, ולמה כך! הורדתי את האופניים המיוחדות שלי, שרכשתי בחנות יד שנייה, וינטג' ממש מקוריות שנות 50 של פעם. שיפצתי אותם ואף צבעתי בצבע מוקצ'ינו, כמו הגור בוקסר שלי מוקצ'ינו.

אז הורדתי את האופניים במדרגות, החלקתי על מדרגה וטראחחחח! התגלגלתי וקיבלתי מכה עזה ממעקה הבטון. צרחתי מכאבים, נקרע לי מכנס הג'ינס האהוב עלי והעקב של הנעל נקרע. אמרתי לעזאזל, מה שחשוב שאני בסדר. הייתי לבד ולא היה אף אחד שירים אותי. לקח לי כמה דקות לקום, והרגשתי כאבים עזים בברך.

הבטחתי לכם שאעשה היום בלוג וידאו, אבל בשל הפציעה העזה בברך, ברגל ובידי השמאלית, לדאבוני אדחה את זה לשבוע הבא. ואז גם אראה לכם את האופניים שלי.

תקשיב לבן אדם

לעתה אדבר על האח הגדול. מאמינים? יגאל יצא! אנתח כך: לדעתי יגאל היה מאוד אגרסיבי בהתבטאויות שלו. הרגע הכי משמעותי בעיניי היה כשיגאל יצא החוצה והראו לו את הקטעים שהוא הטיח בעמיר ובג'קי. הוא צריך להבין שעליו לשנות את התקיפות האגרסיביות שלו. אני דווקא חיבבתי את יגאל מאוד בשל האמוציונליות, הוא לא שם פס על אף אחד ואומר הכל בפנים. אך יש דרכים לנהל דיאלוג.

בשל הכלים שקיבלתי בתוכנית האח הגדול, שהם הפרס האמיתי, הייתי נכנס לעימות אך בדרך אחרת. זוכרים את הקטע שלי עם אלירז בחדר אמבטיה? ניגשתי אליו ללא אגו כדי להבין איפה טעיתי, ואמרתי לו שיש לי קשיים. זאת הנקודה ששינתה את חיי. בכיתי, השענתי את ראשי על הרגליים שלו והוא חיבק אותי. הכל קרה כי השלמתי עם המגבלה שלי, שאני לא שומע, הייתי רוב השנים בהכחשה. ניסיתי לומר לאלירז "אני לא שומע מה קורה בבית, תבין אותי", היה לי קשה אף לומר "אני לקוי שמיעה". התהליך המשמעותי בחיי זה שקיבלתי את הליקוי.

לכן אני רואה לנכון בדיאלוג או קונפליקט עם אדם אחר, תקשיב לבן אדם, מה יש לו לומר לך, במקום להטיח ולתקוף. שני הצדדים צריכים לומר את דבריהם וללמוד אחד מהשני.

דווקא זה ישמע לכם מוזר מאוד: יש משהו משותף בין ג'קי ליגאל. שניהם מאוד אמוציונליים ומתבטאים באופן רגשי. לכן גם היה פיצוץ ביניהם. בקשר לג'קי, הוא בן אדם שעבר בחיים קשיים: 10 שנות לימוד, רב מלצרים, דיסלקט ופטור מהצבא על סמך פרופיל רפואי. מי אנו שנשפוט אותו שלא עשה צבא... בא לי לתפוס את היד שלו, למשוך אותו אליי, לתת לו חיבוק ולהגיד לו "תהיה חזק ועוד תגלה על עצמך שאתה בנאדם פשוט מיוחד". ולמרות שאתה מחקה אותי אני סולח לך באנרגיות חיוביות...

עד כאן ומבטיח ויהי מה שבוע הבא בבלוג וידאו!

>> הפוסט הקודם: לידיה מזכירה לי את עינב בובליל
>> ג'קי לראשות הממשלה!