לידיה נכנסת לבית
מה אתם אומרים על הדיירת מספרד?

קהל נכבד שאני מעריך ואוהב :)

איך היה סילבסטר? איך חגגתם? באקסייט? לגביי בערב סילבסטר דווקא הייתי בדירתי, לגמתי כמה כוסיות ג'ק דניאלס וויסקי ואף מזגתי למוקי הכלב בוקסר שלי כוסית אחת ולא יותר וככה שתינו לחיים. בינתיים עבדתי על הארט אומנות, שהנני הופך את הבניין שאני מתגורר לגלריה עם הרבה יצירות של צלמים מובילים וגם עבודות מובחרות.

ויהי מה בקרוב תראו אותי בבלוג וידאו! סוף סוף לאחר זמן ממושך מאז שיצאתי מבית אח הגדול תראו אותי סוף סוף. אראה לכם בבלוג את הדירה שלי ואף את כל העבודות שמוצגות בבניין. הדירה שלי מאוד מזכירה את המקום שהתגוררתי תקופה בווסט וילג' שבמנהטן ניו יורק. אשמח לשמוע מכם תגובות אם אהבתם את העבודות ודירה שאני גר בה. באנרגיות חיוביות!

ג'קי מחקה אותי!

טוב כעת אנתח את הדיירים בתוכנית אח הגדול. בקשר לדייר ג'קי, שמתם לב שהוא חיקה אותי פעמיים בקטע שאני עושה תמיד, שמניח אגרוף על החזה בצד שמאל איפה שהלב שוכן? טרם כניסתי לבית אח הגדול תיאמתי עם אחי תומר שמתי שאני עושה את זה אני חושב עליו. מי היה מאמין שזה הפך לאייקון, שהטבעתי חותם עד כדי כך שג'קי חיקה אותי. ועכשיו ג'קי בספרד... מה זה, אמרתי לעצמי, כמו בעונה הקודמת שהיה מבוים עם בירדי האמריקאית, לעת עתה זה אמיתי ולא מבוים. ג'קי ממש שיחק אותה עם הספרדיות, בנאדם כמו ג'קי מתחבר בקלות, כריזמטי ומאוד חברותי, הוא יגיע רחוק, סימכו עליי.

פרידה, בא לי לחבק אותה חזק. אישה ממש מדהימה באישיותה, חזקה ואף מאוד רגישה, שתמיד מטיפה מוסר השכל לכל דייר ודייר.

לאור שהכרתי את יגאל בזמן קצר דרך הפרקים מתגלה לי שהוא אדם מאוד רגיש, אמוציונלי ואומר הכל במקום, אגרסיבי לא פחות ומטיח הכל בפנים. הוא מזכיר לי את פרידה באמוציונליות ובכנות. בא לי לתת לו צ'פחה ולדפוק לו חיוך גדול :)

מי שבא לי כל כך לחבק אותו ובטח תופתעו זה יואב! הוא חמוד רצח בטירוף עד שכרון חושים, שאני אם הייתי בתוך הבית הייתי מתחבר אליו ומשוחח איתו שיחות נפש עמוקות, הוא ממש נוגע לליבי ולעתה הוא אחד הפייבוריטים שלי. הוא מצחיק אותי כל כך ברמות שאתם לא מבינים ומאוד אינטלקטואל שיש מה להבין ממנו. לאור תחקיר שלי עליו כי הוא סיקרן אותי מתגלה שהוא מולטי טאלנט. הבנתי שהוא בעצם "תמנון" עם שמונה ידיים במסגרת עבודה שלו, בהמשך נראה את זה. יואב אחד הפייבוריטים שלי, נקודה, כך ייכתב וכך יעשה.

בקשר להדחה של יורם, לא הייתי מופתע כלל. אני חייב לציין שהוא מאוד הזכיר לי את הטייפ של יוסף שהוא אף ביקורתי למדי. למרות שהצדקתי אותו שהוא עמד על עקרונות שלו כשכעס על פרידה שהכניסה ספר תנ"ך לשירותים, אני אישית לא התחברתי בכלל, ואין לו מקום להעביר את האג'נדה שלו. הבה לא ארחיב בנושא לגביו... שייך להיסטוריה.

אהבתי מאוד את הסיטואציות שאח הגדול-דג מפתח דיאלוג עם דיירים, ממש קורע אותי בטירוף, רעיון ממש מקורי לאללה.

נו מה אתם אומרים על הדיירת מספרד? פרחה אולטימטיבית חושנית וסקסית, לא? מזכירה לי את הטייפ של עינב בובליל, אך בזהות ספרדית לחלוטין. יהיה לנו ויוה, אופרת סבון?

אוהב אתכם ובבלוג הבא יהיה בוידאו!
שלכם באהבה עוצמתית
אני

>> הפוסט הקודם: חוסר הודאות הורג את הדיירים
>> האם הדג יהיה גיבור העונה הזו?