קהל נכבד שאני מעריך ואוהב,

אנרגיוווווווווווווווווווות חיוביות!!! תוך שמרים יד למעלה לכיוון רקיע שביעי כעת יוצא טור 4 לדרך.

הדיירים מגיעים ל-1938
שאפו לאח הגדול על המשימה

ברצוני לשתף אתכם לגבי הפרק אתמול. כשראיתי את הפרק בא לי כל כך לרוץ חזק בטירוף ולחבק את אח גדול (כינוי שלו M, המבין יבין) ולצבוט את מותניים שלו ואף לנשק אותו נשיקה לשיכרון חושים עד מוות. שאפו לאח הגדול על המשימה, הרעיון והקונספט של "חזרה לעתיד" שהחזיר אותי לאייטיז עם מייקל ג'י פוקס האגדי. אהבתי נורא את התפאורה התלבושות והאווירה שהיא מאוד מיוחדת במינה. גאוני כל כך מצד אח גדול שהחליט לתת לדנה את הבחירה ליום הולדתה לעשות את סלקציה שכל כך אופייני לה בשל אישיותה, שהיא אוהבת כוח ואנשים נכונים בחברתה. ציינתי שאח גדול יודע הכל, מא' עד ת'?

קרו הרבה דברים במהלך השבוע. התרשמתי ממש לטובה מפרידה עם חוכמת החיים שלה, שהציגה בפרובוקציה לעמיר את החסרונות שבו, וזה הדבר הנכון שעשתה ואמרה בכנות. התרשמתי מהאמיתיות שבה, שהשכיחה ממני את המעשה הלא קונפורמיסטי שעשתה שבוע שעבר. מה שכן היא מאוד כנה עם עצמה. ידעתי שעמיר יכנס למצב של בירור על הזהות העצמית שלו וניסיון להבין מה המגרעות שבו. לכן הנני מעדיף שיישאר בתוכנית ויעבור תהליך, שבהמשך הוא ייפתח ואף יבכה ושהאמוציות יצאו ממנו. מתברר שהוא מאוד רגיש ומופנם. אילו הייתי בפנים הייתי מתחבר לעמיר ומנסה להוציא את היצרים החיובים שבו ולהוריד את השכבות של פוזה ממנו. אף אחד לא בן אדם רע!

שמתם לב בפיצוץ בין יגאל לעמיר, שהמונולוג של יגאל היה אגרסיבי למדי. בעצם צחקתי שצפיתי במונולוג הזה. חלאס, אתם קולטים שיגאל ועמיר דומים בעצם באישיות, הוא המראה שלו וזה יצר פיצוץ ביניהם. אני אהבתי את הישירות של יגאל ואת זה שמכולם הוא עומד על עקרונותיו, אך אני לא מצדיק את התנהגותו הוולגרית. סבלנות, יהיה בהמשך משהו מאוד מעניין במצב המתוח ביניהם.

לעתה אדבר על ליאם היפהפייה בעייני ואף מאוד מתנשאת. בעצם היא ונופר דומות מאוד בג'סטות ואף בשפת גוף. ליאם מתגלה מאוד כקנאית שצריכה לעבור תהליך מסוים. הנני יודע שרובם לא אוהבים אותה במיוחד בשל התנשאותה ודברים לא במקום שציינה בפניי תאומות. כפי שפרידה אמרה, תהיה בנאדם קודם כל. התרשמתי מאוד מדבריה בנושא עם עתי המקסים ושובה לב.

אני מכיר את אלירז היטב, שלושה וחצי חודשים עימו משתווה לשבע שנים קדימה. אם אלירז היה איתי בבית הזה ומתמודדים עם קונפליקט בטייפ של עמיר, היה יוצא פיצוץ עז, הר געש...

נקרעתי בין בירדי לבין חברה שלי

בירדי בל (תמונת AVI: האח הגדול)
למיטב זיכרוני היא הייתה ערומה | תמונת AVI: האח הגדול

לעתה אשתף אתכם שהרגשתי את המצב שהם היו בשוק כששחזרו את ההדחה. זה כל כך אכזרי, הדיירים עם דופק לב 11 בסולם ריכטר. זה מזכיר לי את הסיטואציה עם המשימה "שבוע שלא היה", עם בירדי האמריקאית. זוכרים? בעיניכם זה שואו בידור, אך אני מודע מה הם מרגישים בפנים, מרוסקים נפשית ומתקשים לעכל ולעמוד בחוסר הודאות מצד אח גדול.

ברצוני להתוודות בפניכם שבשבוע שלא היה בעונה הקודמת התאהבתי בבירדי האמריקאית. לא שידרו את הפרק הזה, שבחדר אמבטיה היא קראה לי בזמן שצחצחתי שיניים, למיטב זיכרוני היא הייתה ערומה וביקשה סבון. אני הייתי המום והתקשיתי לשלוט ברגשותיי. אחרי חודשיים וחצי שהייתי בכלוב הזהב, ראיתי בבירדי את עצמי, בשל הייחודיות שבה, קו המחשבה ואף סטייל מיוחד. היה לי נורא קשה ונקרעתי בין בירדי למיכל שהייתה חברה שלי. אינני יודע בוודאות מי זאת בירדי, שגרמה לי להרגיש את הדבר שלא הרגשתי בעבר, ומאז שיצאתי מאח גדול לא יצרתי קשר עימה, נשארתי בחוסר וודאות. זוכר אנוכי שבכיתי כל כך, שהתאהבתי בה ואף נקשרתי אליה. הרגשתי כל כך רע עם מצפון שלי.

זה הוידוי שלי ויהי מה עד הסוףףףףף

אוהב אתכם וד"ש חם חם חם לשותף סמוי שלי אסי עזר.

>> הפוסט הקודם: פרידה איבדה את קולות החרדים
>> מעיין חודדה: אילו הייתי בבית, הייתי יוצאת על נופר