אל תקראו לנו ביביסטים. אנחנו לא מצביעים למפלגות קטנות חסרי עמדות שחוגגות ניצחון "ענק" של 7 מנדטים. אנחנו לא מצביעים רק כי רמזו בחדשות מה "נכון" לבחור. אנחנו לא מצביעים בקטע אישי. אנחנו לא פוסלים מפלגות ציוניות ונקבל כל אזרח באהבה, רק אל תהיה נגדנו.

אנחנו לא מוכנים להמר על המדינה, היא חשובה לנו יותר מעצמנו. אנחנו לא מצביעים ל"שינוי", ל"תקווה" או ל"אפשר אחרת", עלינו לא עושים סיבובים ריקים. אם נבחן את החלטות נתניהו עד היום אנחנו יכולים להגיד בלב שלם שבחרנו נכון בכל פרמטר. וביום שהוא יטעה אנחנו נחליף אותו.

הימין מאוחד ומגוון ויודע לקבל את האחר. תמיכת נתניהו בשאר מפלגות הגוש הוכיחה שהוא מנהיג מאחד, בזמן שבשמאל חלוקים בעיקר על אגו המנהיגים. נתניהו הביא שלום, נתניהו הביא חיסונים, אנחנו בין המדינות שנפגעו כלכלית הכי פחות בעולם, גם אם הוא מזליקו ולא גאון גדול, אנחנו בחרנו רציונאלית נכון.

אין לנו מלך, יש לנו ראש ממשלה וברצוננו נבחר בו וברצוננו נגיד לו שלום ותודה. מי שקורא לנו ביביסטים, הוא מזרם הפלגניסטים, אשר בחירתם אמוציונאלית בלבד וחסרת כל היגיון, סוג של קנאות קיצונית. בבקשה, אל תפריעו לנו לנהל את המדינה רציונאלית.

בשעות שנותרו עד ספירת תוצאות האמת נקווה שנגיע ל-61 המיוחלים כולל בנט בראשות נתניהו. לפי מצב התוצאות כרגע, נתניהו לא יוכל להקים ממשלה. למרות ההתקדמות בשותפות הישראלית של ערביי ישראל בהובלתו של נתניהו, אי אפשר להקים ממשלה עם מנסור עבאס. הימין חייב לעבור תהליך של פיוס אחרת לא תהיה כאן ממשלה ואולי השמאל יצטרף בעתיד. גנץ כנראה לא יישב תחת נתניהו שוב ולכן כרגע כל הלחץ על גדעון, אם ימשיך את החרם תוקם ממשלת שמאל על שמו עם המפלגות האנטי ציוניות.

ואם חס וחלילה נגיע למצב של בחירות חמישיות, ערביי ישראל חייבים ייצוג במפלגת השלטון. חייבים שיהיו ח"כים ערבים בתוך בליכוד ומשם להשפיע לטובת הציבור שלהם. כרגע בלתי אפשרי להרכיב ממשלה עם מפלגות אנטי ציוניות גם בתמיכה מבחוץ. ערביי ישראל כן, אנטי ציוניות לא.