באינסטגרם רומי גיאור נקראת קווין ג'י ובתמונות יאכטות, בתי קפה, מותגים והרבה סלפיז בשדות תעופה על קו רמת השרון – פריז. בחדר המלון, רגע לפני שנכנסה ל-2025 (שלישי וחמישי, 21:00, ערוץ 12), היא מתעטפת בג'קט ג'ינס אובר סייז שעל גבו רקומה G ענקית ולרגליה סניקרז עם ההטבעה – רומי וגיאור, שני חלקי המותג, אחד על כל נעל. שבוע לפני הכניסה לתוכנית, גיאור נפרדה מהבויפרנד אחרי שנתיים של זוגיות. האקס - בחור צרפתי במקור, שגר עם אימו הישראלית בארץ, אבל אז חזר לפריז בשביל העבודה ומאותו רגע הקשר הפך ללונג דיסטנס. זמן קצר אחרי שזה קרה, הגיעה ההחלטה של גיאור להיכנס לריאליטי - ואיתה הפרידה. ״נפרדנו בצורה הכי מדהימה שיכולתי לבקש. את אף פעם לא יודעת מה יכול לקרות לך בריאליטי", היא אומרת לילה לפני הכניסה לתוכנית. "הוא כרגע גם ככה לא חי בארץ כי הוא טס לצרפת כדי לקדם את העסק שלו לאופנה, ואני אהיה מנותקת, אז קיבלנו החלטה יחד. אנחנו גם נורא צעירים, אני בת 20, הוא מבוגר ממני בשנה. זה הקשר הרציני הראשון שלי, הוא האהבה הראשונה שלי אבל החלטתי שאני אחווה את החוויה הזו עם עצמי, לבד״.

כלומר להיכנס כרווקה.
״זה נשמע כאילו אני רוצה למצוא לעצמי זוגיות חדשה אבל ממש לא. הוא לא חי בארץ והתקופה הזאת שהייתי על קו ישראל-פריז, עם כמה קסום שזה נשמע, לא היה קל. אז זה היה נראה הכי טבעי לשנינו להעביר את התקופה הזאת בנפרד. וגם היה לו קשה עם העובדה שאני הולכת לריאליטי, הוא לא בן אדם שאוהב להיות בפרונט״.

הוא החליט לא לפרגן?
״לאו דווקא. הוא הבין את ההחלטה שלי, אבל באמת החלטנו במשותף שעדיף לעשות את התקופה הזאת בנפרד ונראה מה יהיה אחר כך״.

רומי גיאור (צילום: ערן לוי)
"החלטתי שאני אחווה את החוויה הזו לבד". רומי גיאור | צילום: ערן לוי

"פליטת ריאליטי? המילים האלה שורפות לי קצת"

גיאור, בת 20 שגדלה ברמת השרון, השתחררה לא מזמן משירות צבאי כמפיקת אירועים בחיל האוויר ומאז הלו"ז שלה כולל יקיצה טבעית ("לא שמונה כזה, יותר תשע וחצי"), אימון כושר, קפה עם חברות וסידורים (״לרוץ לתופרת, לתקן את הזה ולקנות קצת פה. להעביר את היום בכיף״). אביה הוא איש נדל"ן ואימה בעלת בוטיק אופנה, לכל אחד מהם ילדים מנישואים קודמים – וגם מערכת היחסים שהביאה אותה לעולם הובילה לגירושים. ״החיים בסדר, אין לי סיפור קורע לב וטראגי לספר לך, אבל שום דבר לא מושלם״, היא אומרת ומעבירה יד בשיערה הבלונדיני המתוחזק היטב. ״ההורים שלי התגרשו כשהייתי בת 14, וכל הבית התפרק אבל אני לא אוהבת את ההתבכיינות על זה. היום הם בסדר אחד עם השני, שום דבר לא נגמר ברע, שום דבר לא היה סיוט. האחים יצאו מהבית, ואחי מצד אבא ניתק קשר איתי ועם אמא״.

למה?
״הוא פשוט היה נגדנו. הוא גדל תמיד בתחושת קיפוח, עזב לארצות הברית ופשוט ניתק איתנו קשר. אנחנו לא בקשר שלוש-ארבע שנים״.

כואב.
״כן, אבל גם הייתי צעירה יותר. הפרש הגילים ביני לבין האחים שלי הוא גדול. ביני לבין אחי הבכור מצד אמא יש 13 שנים, ואיתו יש לי בכיף כמעט 10 שנים. אף פעם לא היינו באמת קרובים. מצד שני אני ואחי הבכור הכי קרובים בעולם, אז לא יודעת, אולי יש סיבות אחרות לריחוק הזה. מצחיק, גם לא הרמתי לו טלפון כדי לספר לו שאני נכנסת לתכנית, מעניין אם הוא יראה אותה מארצות הברית״.

ההורים מפרגנים לך?
״בטירוף. אמא שלי בטירוף, גם אבא, אבל אמא במיוחד״.

אולי כי היא מכירה את זה מקרוב. היא דודה של גיא גיאור.
״נכון, גוּשִי. הוא בן דוד שלי".

יכול להיות שגלגלת עיניים עכשיו?
״תראי אני שרופה על גיא, הוא מהמם. מתה גם על ׳הישרדות׳ וגם על ׳הרווק׳ שהוא עשה. גיא הורס ואין שני לו. אבל זה הזמן שלי, עזבי אותי ממנו עכשיו״.

אמרו לך שאת דומה לאקסית המפורסמת שלו?
״לדפנה דה גרוט? כן, שמעתי את זה בעבר. אמא שלי הייתה אומרת לי את זה פעם. היא מהממת".

גיא גיאור (צילום: פול סגל)
בן הדוד גיא גיאור | צילום: פול סגל
אירוע בלייזר מאי 2014 - דפנה דה גרוט (צילום: צ'ינו פפראצי)
"אמא שלי הייתה אומרת לי שאני דומה לה". דפנה דה גרוט, האקסית של גיא גיאור | צילום: צ'ינו פפראצי


התייעצת איתו לפני שנכנסת? נתן לך טיפים?
״כן. זה לא היה בדיוק טיפים, הוא איחל לי בהצלחה. אמר לי שהוא אוהב אותי וביקש ממני לשמור על עצמי. שמעי גיא עשה את שלו, נכון אנחנו בני דודים ויש בינינו קשר משפחתי ואני גאה בו וחולה עליו ברמות אבל, כאילו, כל הזמן מדברים איתי על גיא. הגיע הזמן לדבר על רומי״.

כבת דור ה-Z, גיאור מעידה על עצמה שגדלה על ז׳אנר הריאליטי. הוא לא זר לה, לא מאיים עליה, ועל הרצון לעבור במכבשיו אין לה שום כוונה או צורך להתנצל. אם דור ה-y חיפש את עצמו בטיול אחרי צבא להודו, לה אין בעיה להתחבר לאני הפנימי שלה בלב הפריים טיים. ״השתחררתי בספטמבר, ובמקום לטוס או לעבוד עכשיו בשביל לחסוך או ללמוד, אני החלטתי לבוא ל-2025. אני בשלב כזה בחיים שאני שאין לי משפחה וילדים על הראש, אין לי איזו קריירה מטורפת שאני צריכה לקום ולעזוב אותה ולמה לא? אני לא ממהרת לשום מקום".

את מוכנה לזה שיקראו לך פליטת ריאליטי?
״המילים האלה שורפות לי קצת, כי אני עושה ריאליטי אבל לא בא לי שיתייגו אותי אחר כך כפליטה כי זה נשמע מאוד צהוב. נכון, אני מישהי שלוהקה לתוכנית ריאילטי, אבל השאלה היא לאן את לוקחת את זה אחר כך. יש אנשים שעד היום נשארו בתעשיית הטלוויזיה ונהיו סופר גדולים. בואי נראה לאן אני אקח את זה, הכל פתוח ואני מקווה שיהיה לי מהמם. אני מחכה למסע״.

מה היית רוצה שיקרה מזה?
״לא יודעת, אגלה כשזה יגיע. החלטתי לקחת את השנה הקרובה לעצמי, לתוכנית ולכל מה שיתלווה אליה, לתהליך. אחר כך אלמד כי חשוב לי ללמוד, וחשוב למשפחה שלי שאלמד, ואולי גם אצליח לשלב עבודה עם זה. זה יכול להיות משחק, זה יכול להיות שירה״.

רומי גיאור (צילום: ערן לוי)
צילום: ערן לוי

"אני נרקומנית של כסיסת ציפורניים, עושה ג'ל פעמיים בשבוע"

את הפעם הראשונה שלה בטלוויזיה, גיאור עושה ב-2025, ריאליטי ששם במרכז את מה שכסף עושה לאנשים, ואם לשפוט לפי אורח החיים שלה, לא בטוח שהיא יודעת להשאיר את השטרות בארנק. בניגוד למשתתפים הראשונים שנכנסו לתוכנית מבלי לדעת לאן הם מגיעים, גיאור צפתה מהבית, הספיקה להפנים את החוקים והיא יודעת להגיד דבר אחד – די לפיג'מות המשובצות. ״אני אקנה את בגד הים שלי בטוח", היא אומרת בחדר המלון ביום שלפני, "בן אדם שקם בבוקר ושם עליו את הבגדים שלו מהבית מרגיש טוב יותר, טוב לו גם מבפנים וגם מבחוץ. בכל זאת מדובר בתכנית טלוויזיה, צריך לתת לקהל קצת צבע״. 

את פזרנית?
״אם אני ארגיש שאני צריכה לבזבז בשביל מצב הרוח שלי ובשביל הכיף שלי – אני אבזבז״.

על מה את מבזבזת?
״בגדים, בעיקר באינטרנט״.

איפה?
״לא מגלה לך בחיים. אני לא מגלה לחברות שלי אני אגלה לך במאקו? השתגעת?״.

רומי גיאור (צילום: ערן לוי)
צילום: ערן לוי


את באה מבית שיש בו כסף?
"לא מעשירי המדינה אבל גדלתי בסדר, קיבלתי את כל מה שרציתי בחיים. בואי נגיד שבתור הילדה הכי צעירה בבית, אז את יודעת, פינקו אותי אבל אני גם מאוד עצמאית. בתור ילדה נניח הייתי הולכת לרופא לבד. אמא שלי בחיים לא הייתה מהאימהות האלה שמכינות את התיק לבית ספר או עושות את השיעורים בשבילך".

חשוב לך להיראות טוב.
״כן, כי זה כרטיס ביקור שלך לכל דבר, אין שני לרושם ראשוני. לייזר, שיער. עכשיו אני קצת יותר כהה, בדרך כלל הבלונד שלי הרבה יותר בהיר. אבל אין לי בעיה גם עם הנטורל, ביום יום מספיק לי מסקרה וג'ל לגבות ואני מסודרת פיקס. אבל אני גם משקיעה. נגיד בלק ג'ל, אני כוססת ציפורניים מאז שאני זוכרת את עצמי, ובתקופות שזה חמור אז אני אלך לעשות ג'ל פעמיים בשבוע״.

פעמיים בשבוע?
״כי אני אוכלת את הג׳ל. אני נרקומנית של כסיסות. ניסיתי הכל - מרה, פלפל חריף, כלום לא עוזר לי״.

את מבינה שאת לא בדיוק אנדרדוג.
״נכון, אבל שמת לב שאין שם באמת אנדרדוגים? יש אנשים עם סיפורי חיים טראגיים, אבל אין אנדרדוגים".

נכון ועדיין הקהל בחר להכניס אנשים שהסיפור שלהם קצת יותר חמוץ ממתוק.
״כן אבל אנחנו ישראלים, אנחנו חמים, אנחנו ישר נרוץ לאהוב ולחבק את מי שהיה לו קשה״.

ואולי הקהל פחות אוהב לחבק את מי שיש לו כסף.
״לא חשבתי על זה. יכול להיות שאת צודקת״.

הצופים יחבקו גם סיפור אהבה טוב. יש מישהו מהבחורים שמוצא חן בעינייך?
״לא. כולם מבוגרים. חוץ מדומיניק שהוא חמוד, למרות שהוא לא כזה הסגנון שלי. שוב, אני לא נכנסת לתכנית בשביל לחפש לעצמי בן זוג״.
רומי גיאור (צילום: ערן לוי)
צילום: ערן לוי


איך נראה לך שיתפסו אותך?
״מאוד דומיננטית. מאוד רעש וצלצולים. אני פאן ואני קלילה, ואם לוהקתי על תקן הצפונבונית מרמת השרון - בסדר, אני לא מתביישת ואני רוצה להראות שיש בי הרבה מעבר לזה. תמיד נותנים את ההרגשה הזאת שזה לא בסדר להיות הבלונדינית מרמת השרון. אנחנו דור הריאליטי, גדלתי על הקרדשיאנס, אז הכי קל לקטלג - היא סנובית, היא סתומה, היא רזה מדי, היא שמנה מדי, היא מתנשאת".

יש לך קווים אדומים?
״רק בקטע של האקס שלי, הוא יותר קנאי לפרטיות שלו אז לחשוף עכשיו את שמו וכאלה זה קו אדום מבחינתי. אני בעד לכבד אותו. מבחינתי משהו עליי – הכל פתוח".

מה אנשים לא מבינים לגבייך?
״יצא לי לשמוע שאני קצת מאיימת במבט ראשון״.

ואת כזאת?
״יכול להיות שאני קצת כלבה לפעמים. קצת ביץ'״.

מתי היא יוצאת?
״כשקוראים לה״.

היא יוצאת עם הבנות או עם הבנים?
״עם כל מי שבא, אישה או גבר. הכלבה לא עושה הפרדות בין נשים לגברים״.

 צילום: ערן לוי, עיבוד: סטודיו mako