סצנות מין בטלוויזיה נוטות להיות מאוד גנריות, וגם... לא כל כך אמינות. גבר ואישה, לרוב מסותתים ונטולי שיערה מיותרת אחת, מתחבאים מתחת לשמיכה שממוקמת באופן אסטרטגי (כמה נוח הא?), ועושים את המעשה בלקוניות פוריטנית או בקינקיות מצועצעת. אבל סקס, איזה מזל, הוא הרבה יותר מורכב, מעניין, מביך, מצחיק וחופשי מכפי שנראה על המסך הקטן. מעטים יוצרי הטלוויזיה שהצליחו לייצר סצינות באמת ריאליסטיות ומעוררות הזדהות, ועכשיו, הגיע הזמן לתת להם טפיחה על השכם: קבלו את סצינות הסקס הכי אמינות אי פעם!

בנות, עונה 1, פרק 1

אי אפשר לדבר על סקס ריאליסטי בטלוויזיה מבלי להזכיר את היצירה המילנליאלית המכוננת של לינה דנהאם, ובאופן ספציפי את מערכת היחסים המינית והגמלונית בין האנה לאדם. כבר על המפגש הראשון שאנחנו זוכים לראות בין הזוג הזוג המוזר הזה, אנחנו מקבלים את כל הקרינג' של סקס חסר תקשורת: התנוחה בלתי נוחה בעליל, הוא מדבר מלוכלך מדי מהר מדי, מתחכם בנוגע לקונדום ומנסה להתגנב לחור הלא נכון. כשהאנה מתחילה לברבר את עצמה לדעת, הוא מהסה אותה עם "משחק השקט". יש תל אביביים בני 20 ומשהו שישבעו שזה אמיתי מידי. 

האחיות המוצלחות שלי, עונה 2, פרק 11

אנחנו רגילים לראות סצנות מין נקיות שמסתיימות כשהגבר מתגלגל לצד הבחורה, מתנשף קלות ונרדם בשביל הפאנץ' – אבל מה עם הבלגן של אחרי? הסצינה הקטנטנה שלאחר הסקס של נטלי וספי, נמשכת רק 30 שניות, אבל מראה משהו כל כך נפוץ, ועם זאת כל כך לא רגיל בטלוויזיה. ספי קם, מביא גליל נייר טואלט ומנגב באדישות את הגב של נטלי (נלי תגר). זה מלוכלך, זה בוטה, זה אפילו קצת מדכא - נוכח המבט המרוחק של נטלי, אבל ככה זה בחיים, שום דבר לא נקי.

פה גדול, עונה 2, פרק 1

למען האמת, כמעט כל סצנה שהיינו מביאים מסדרת ההתבגרות המצוירת של נטפליקס היתה יכולה להתאים כאן, אבל הגמירה במכנסיים של אנדרו במהלך ריקוד בית ספר היא, באופן אירוני, אקורד פתיחה נהדר למבוכה האינסופית של גיל הנעורים. לא שזו הפעם הראשונה שראינו נער גומר במכנסיו, אבל אם לרוב התקרית תוצג באופן נלעג - אנדרו זוכה לחמלה אותנטית ובעיקר, בהזדהות הקהל.

לא בטוחה, עונה 2, פרק 6

כמו בכל נושא שאיסה ריי בוחרת לגעת בו, גם חיי המין שלה מלאים בחוסר ביטחון ומסתיימים בפאנץ' - לרוב על חשבונה. לכן, כשדמותה של איסה מחליטה לשדרג את יכולות הירידה שלה, התוצאה, הממ, משאירה אותה עם זין בעין. זו סצינה גרפית במיוחד, וטוב שכך, כי היא מאפשרת לחוש את העלבון, הכעס וההשפלה שמתערבבים ביחד. למה עלבון? בואו נגיד שאף פעם אל תעשו את זה בלי לבקש לפני, אוקי?

סקס והעיר הגדולה, עונה 4, פרק 8

תיאורי הסקס של רביעיית הנשים המיתולוגית לא תמיד היו נאמנים למציאות, כי לפעמים זה כיף לשקוע בפנטזיה (נראה לי שזה משפט מאחד הטורים של קארי). ובכל זאת, תמיד היה שם גרעין של אמת, והיא הכתה בנקודה רגישה דווקא כשסמנת'ה, המנוסה בתחום, איבדה את האורגזמה. אין מה לומר, הניסיונות חסרי ההצלחה שלה לעלות על הגל מוכרים טוב מדי. החיסרון: ההיאחזות בחזיה.

תעשה לי ילד, פרק 1

כן, סקס כיף גדול, ושלישיות זה רוקנ'רול, אבל בתוך האקט הכביכול נוצץ הזה יש הרבה רגעים קטנים של שטות וצחוקים וטיפשיות. שלישיות טלוויזיוניות יהיו לרוב הדבר הכי סקסי בעולם, אבל בשלישייה של רם, גילי ואסנת (שמהווה את הגרעין למשולש הרומנטי של הסדרה) יש הכל מהכל. הסמים, האלכוהול והריקודים א-לה סיקסטיז עדיין שם, אבל גם הסרבול שבתיאום מפלצת תלת ראשית, התחרויות הפנימית שבין צלעות המשולש, וכמובן - הצחקוקים המובכים. איך אומר רם לחברו ללהקה ולמיטה? "אחי, מה זה כל החצ'קונים האלה על התחת שלך?". קלאסי.


על הספקטרום, עונה 1 פרק 8

סקס זה אנושי, ותאמינו או לא, גם ההורים שלכם עשו סקס לפחות פעם אחת (ובתכלס הרבה יותר). וגם סבתא שלכם, וגם אמיר חצרוני. וכן, גם אנשים בעלי מוגבלויות. האקסקלוסיביות הטלוויזיונית של אנשים יפים על מין מתחילה להתפורר, ועל אף שסקס של אנשים שמחוץ לנורמה נתפס על המסך לרוב כנלעג, בחיים האמתיים הוא די רגיל. הסצנה המוזרה והמעט קרה בין רון לבת השכנה - האחד בעל אספרגר והשניה כבדת משקל - מתחילה באוננות מתחת לשמיכה ומסתיימת בפורקן. כי על אף מה שהתרגלנו לראות על המסך, סקס לא שייך רק ליפים והנכונים של העולם.

רון, על הספקטרום