15. טרות'

היה לנו ברור מאוד מי יתפוס את המקום האחרון והמושמץ בדירוג שלנו: טרות', אדם ששמו לא הולם אותו והנבל העונתי. נתחיל מהעובדה שהוא ניסה לכבוש את ג'אז ואת איזי במקביל, מטרה חמדנית וילדותית בפני עצמה; כדי להשיג אותה, איך לא, הוא שיקר ואמר לכל אחת מהן שהיא במקום הראשון אצלו. זה היה מאוד מטומטם מצידו לחשוב שהתרמית המכוערת שלו לא תצוף אל פני השטח, וכשהאמת נחשפה, לא רק שטרות' לא התנצל אלא שנראה היה שהוא אפילו לא מכיר בעובדה שהוא עשה משהו רע. לפחות טרות' קיבל את מה שמגיע לו: אומרים שמי שמנסה לרקוד על שתי חתונות בסוף נשאר אורח, אבל טרות' - למרבה השמחה - גורש מהאולם. 

מתוך "חם, לוהט, רותח!", עונה 3 (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
שמו הולך לפניו, אבל במובן האירוני של זה. טרות' | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

14. בריאנה

במידה רבה, העונה הנוכחית של "חם, לוהט, רותח!" היא שחזור של עונות קודמות. כך, באמצע העונה נכנסה לווילה בחורה חריפה שאין לה אלוהים או בושה או מצפון, שבאה לטלטל את הסירה בלי לסבול מהשלכות כמו, אתם יודעים, חרטה. הולי התחננה בפני בריאנה שלא תתחיל עם ניית'ן (רגע מכמיר לב שעליו עוד נדבר בהמשך), אבל למרות זאת - ולמרות שלא חסרים גברים יפים בווילה - בריאנה בחרה להתעלם מבקשתה ולהפר את הגירל-קוד, כי זה מסעיר יותר. אבל סורי, בעינינו זה לא מגניב בכלל.

מתוך "חם, לוהט, רותח!", עונה 3 (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
לא ממש קנינו את ההתנצלות. בריאנה | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

13. ניית'ן

בסדר, אנחנו יודעים, ניית'ן עשה תהליך. הוא השתפר, הוא למד להכיר ביכולת שלו להרגיש רגש שאיננו חרמנות. אבל אל לנו לשכוח: מדובר בבזבזן הכספים הכי גדול של העונה ושל התוכנית בכלל, שפיתה את הפרטנרית חלשת האופי שלו לשלל אקטים מיניים שעלו לקבוצה מעל למאה אלף דולר. היינו אומרים "מילא" אם המזמוזים הייתה דרכו של ניית'ן לייצר עם הולי חיבור אמיתי, אבל עד שאוים בסילוק מהתוכנית - ניית'ן לא הראה שום רצון אמיתי להכיר את הבחורה שמאחורי הגוף. ויותר מזה: הוא יצא לדייטים עם אחרות ושיקר להולי פעם אחר פעם כשהצהיר שהיא היחידה שמעניינת אותו.

נכון, הכסף הוחזר ברובו לקופה אחרי שניית'ן עמד סוף סוף במבחן הסוויטה, ולאור ההתפתחות האישית שהפגין בסוף העונה הוא אף קטף את המקום השני בגמר. אבל הסיפור הזה הוא בעצם הסיפור של קאם מהעונה השנייה אול אובר אגיין, ולא לטובה: אדם מניפוליטיבי, שפגע בזוגתו בלי סוף, זוכה בסופה לחיבוק של התוכנית ושל המשתתפים. אנחנו מתקשים להבין את ההיגיון: איך אדם שהרגיש בנוח לזרוק לפח עשרות אלפי דולרים הפך לאחד משלושת המועמדים הסופיים לזכייה בהם? למה אדם לא טוב שהפך לאדם קצת-פחות-גרוע ראוי לזכייה יותר מאשר שאדם שהיה הגון מתחילת הדרך, כמו הולי למשל, ראוי לה?

מתוך "חם, לוהט, רותח!", עונה 3 (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
החיבוק הקבוצתי לא מגיע לו. ניית'ן | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

12. חרי

אם להיות כנים, 14 המילים שחרי אמר בעונה הזו לא ממש עזרו לנו להכיר אותו - אבל בכל זאת, הוא סיפק רגע אחד חסר טקט ובלתי נשכח. כשהוא הודה בפני ג'ורג'יה שהוא מוכן להתמסד ולהקים משפחה היו לנו שתי שאלות מהותיות: האחת - למה, לעזאזל, שתגיד דבר כזה לבחורה שפגשת לפני שעה? והשנייה - נראה לנו שהגעת לפורמט הלא נכון. מתי נראה אותך בחתונמי?

מתוך "חם, לוהט, רותח!", עונה 3 (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
אנחנו לא יודעים עליו כלום. חרי | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

11. סטבן

"אני באד בוי", אמר סטבן בכל דקה שנייה לאורך העונה של "חם, לוהט, רותח!", גם כשאף אחד לא שאל. "מה השעה?" - "אני באד בוי", "תעביר לי את החלב" - "אני באד בוי". הבנתם את הקטע. זה היה נורא מעייף, אבל מה שיפה זה שהבחור המסוקס הזה - שדאג לכסות את גופו בקעקועים ולמרוח לק ולעשות תספורת מגניבה כדי שנבין שהוא, ובכן, באד בוי - התגלה בעל כורחו כאדם פגיע עם רגשות. לצערנו, נראה שהוא עצמו לא ממש התוודע לפגיעות שלו והקפיד לשמר את הפוזה המיותרת. 

מתוך "חם, לוהט, רותח!", עונה 3 (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
לא כזה באד בוי. סטבן | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

10. ג'אז

בתחילת התוכנית חשבנו שאנחנו מחבבים את ג'אז. הבחורה המסכנה רק רצתה סטוץ לוהט אבל נקלעה למשולש אהבה רעיל ומצאה את עצמה נלחמת על בחור שלא שווה רבע מהמאמץ. העניין הוא שככל שהפרקים עברו, הבנו שבעצם מעולם לא חיבבנו את ג'אז: לאמפתיה שחשנו כלפיה לא הייתה כל קשר לאישיות שלה אלא לחוויה המבאסת שהיא עברה. בסופו של דבר, מדובר בטיפוס ממורמר (סדנת הצבע היא הוכחה מספיקה לכך): הצופים כבר יודעים שפרצוף האיכה שעושה ג'אז בתמונה שמצורפת כאן הוא הפרצוף שהיה לה לאורך כל שהותה בווילה.

מתוך "חם, לוהט, רותח!", עונה 3 (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
אבל למה כל כך רע לך? ג'אז | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

9. אובי

אין לנו הרבה מה להגיד על אובי, וזה לא באשמתנו - זה באשמת האנשים שמאחורי "חם, לוהט, רותח!" שהחליטו להעלים אותו לגמרי מהעונה. זאת, כמובן, אחרי הדחייה הכואבת מצד ג'אז, שפסלה אותו על הסף בגלל גובהו והפכה את הסצנה היחידה שלו לאחת משפילה למדי. נכון, מדי פעם הופיע שוט קצרצר שלו כשהוא חבוק בזרועותיה של בריאנה, אבל אנחנו אפילו לא יודעים מה בעצם התרחש בינו לבין הנ"ל. דבר אחד יש לנו להגיד לאובי: אל תדאג, בקרוב כולם יגלו שבחורים נמוכים זה הבחורים הגבוהים החדש.

מתוך "חם, לוהט, רותח!", עונה 3 (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
קורבן של נסיבות. אובי | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

8. איזי

למרות שכיכבה בשניים ממשולשי האהבה המרכזיים של העונה, לא הרגשנו שהצלחנו להכיר את איזי (אולי כי אין ממש מה להכיר). מה שכן, ולמרות אהבתנו לאולגה (ספוילר להמשך הדירוג), היה נחמד לראות את איזי מתעלה עליה בקרב החתולות על ג'קסון. בעוד אולגה ברברה בלי הפסקה בשיחה הלילית המביכה ההיא, איזי הייתה הגלגל השלישי ויכולנו להבין את התסכול שלה. כשג'קסון בחר בה על פני אולגה, זה היה במידה מסוימת גם ניצחון ההיגיון על החשקים.

מתוך "חם, לוהט, רותח!", עונה 3  (צילום: Getty Images)
איזי קאם איזי גו. איזי | צילום: Getty Images

7. הולי

הולי, שאנחנו עד עכשיו בטוחים שהיא האחות האובדת של משפחת קרדשיאן ג'נר, הייתה חצי מהזוג ה"ראשי" של העונה וכנראה גם המשתתפת הכי בולטת לכל אורכה. האמת, היא ממש לא מספיק כריזמטית בשביל להחזיק את הטייטל (ורק באמצע העונה הכרנו בעובדה שהיא הדמות הראשית בסיפור הזה), ואפשר להגיד עליה הרבה דברים: שהיא פרווה, שהיא סתמית, שאין לה עמוד שדרה. כולם נכונים, אבל רגע אחד, אנושי להחריד, גרם לנו לשים אותה במקום גבוה יחסית ברשימה: הרגע בו היא ניגשה לבריאנה, שהייתה אז מצטרפת חדשה לווילה, וביקשה ממנה בכל לשון של בקשה שלא תתחיל עם ניית'ן - כי הוא הגבר שלה. נכון, זו הייתה בחירה שמסגרה אותה כנואשת. אבל כולנו נואשים לפעמים, לא?

מתוך "חם, לוהט, רותח!", עונה 3 (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
שמישהו יסביר לנו למה היא סלחה לניית'ן על הכל. הולי | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

6. ג'ורג'יה

מי שהייתה מושא חרמנותם של שלושה מהגברים הכי מסוקסים בוילה בפרקיה הראשונים של העונה נראתה, בתחילה, כבחורה די מפונקת. הגברים עמדו בתור וג'ורג'יה התחממה לאורן של ההצעות אבל פעם אחר פעם לא נענתה להן. חשבנו שזה די מעצבן - כי רבאק, כמה גבוהים יכולים להיות הסטנדרטים של האישה הזו? אבל למרות הקנאה שלנו בה, הצלחנו להבין אותה: היא הכי בעניין, אבל רק עד שהצד השני עושה מחווה קצת גדולה מדי שמרתיעה אותה לחלוטין, וזו, כמובן, חוויה שמוכרת לכל רווק או רווקה בשוק. יאמר לזכותה של ג'ורג'יה שהיא למדה לדחות בכבוד - וממלכת הגוסטינג היא הפכה למי שמתקשרת את הרגשות שלה, גם כשהם עשויים לפגוע בצד השני. היא יצאה מהריטריט במקום השלישי והמכובד כשהיא רווקה ומאושרת, ותכלס, מגיע לה שנרים לה - כי היא למדה להקשיב לעצמה.

מתוך "חם, לוהט, רותח!", עונה 3 (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
שיעור בהעצמה. ג'ורג'יה | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

5. פטריק

קודם כל - ותסלחו לנו על השטחיות - חייבים לדבר על הלוק. מדובר בשני מטר של שלמות, וכשפטריק רק הגיע למסך התקשינו להאמין שמדובר באדם אמיתי ולא בפסל. כשהוא פתח את הפה, לעומת זאת, כל הסקס אפיל שאפף אותו נעלם כלא היה. מדובר, ככל הנראה, בישות הכי מעוררת רחמים שאי פעם לקחה חלק ב"חם, לוהט, רותח!": לעיתים הוא התנהג בטמטום של ממש (למשל כששכנע את כל הקבוצה להמר על 57 אלף דולר בטענה המטורפת ש"אין לנו מה להפסיד"), ולרוב הוא פשוט סיפק מפגני קרינג' נהדרים (אם נתחיל לדבר על הסרנדה האיומה שהוא שר לג'ורג'יה לא נסיים לעולם).

אבל פטריק השכיל להבין בשלב די מוקדם שסקס כבר לא יצא לו מהתוכנית הזו: כדי להדחיק את האכזבה, הוא הקדיש את ימיו לעשייה חשובה - כשמינה את עצמו להיות זה שמוודא שהאחרים לא מפרים את הכללים. או במילים אחרות, אם אתה לא יכול להצטרף אליהם, תמנע מהם. השלב הבא בתהליך היה לעזוב את הווילה מיוזמתו, והאמת? אנחנו מעריצים אותו על זה.

מתוך "חם, לוהט, רותח!", עונה 3 (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
מופע קרינג' מרהיב ביופיו. פטריק | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

4. ג'קסון

התוכנית לא עשתה חסד עם ג'קסון. הלונדוני הלוהט, שנחת בווילה רק בפרק השישי, הוא כנראה האדם הכי אינטליגנט ששהה בה אי פעם. לצערנו, נאלצנו להבין את זה בין השורות, כי ג'קסון שלנו לא קיבל יותר מדי דקות מסך. עם כמה שהוא יפהפה, מה שהכי חסר לנו זה לאו דווקא תקריבים על הקוביות שלו, אלא לשמוע אותו מדבר: מהמעט שכן שמענו, נראה שמדובר בבחור מרתק, עם ראש על הכתפיים ודעות מוצקות שמורכבות מטיעונים אמיתיים ומנוסחים היטב (בניגוד לרבים ממשתתפי התוכנית, שמתקשים להרכיב משפט שאיננו גנרי ולעוס). מי ייתן וזו לא הייתה הפעם האחרונה בה ניחשף אליו, על המסך ומחוצה לו.

מתוך "חם, לוהט, רותח!", עונה 3 (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
סמארט קוקי. ג'קסון | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

3. אולגה

ואם כבר מדברים על אנשים מפוספסים - אפשר לומר שאולגה, כריזמטית ומצחיקולית ככל שתהיה, נפלה גם היא בין הכיסאות. היא הצטרפה לעונה השלישית של הריאליטי רק בכניסה השנייה, ולמרות היותה פאן בהתגלמותו היא לא ממש מצאה את מקומה. הניסיונות שלה לייצר קרבה עם סטבן, ניית'ן וג'קסון נכשלו שניהם (הראשון - בגללה, השני - בגלל הנסיבות, והשלישי - בגללו), ולצערם של הצופים אפילו לא מדובר היה בכישלונות מרגשים למדי. בסופו של דבר, אולגה יצאה מהריטריט לבד, בלי יותר מדי חוויות מסעירות לקחת הביתה. אנחנו בטוחים שאם היא הייתה מצטרפת לתוכנית כבר ביום הראשון המצב היה אחר, ותכלס - לגמרי היינו מקריבים את יד ימין שלנו עבורה.

מתוך "חם, לוהט, רותח!", עונה 3 (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
אותנו היא כבשה. אולגה | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

2. הארי

בואו נדבר על אנשים שמשעשעים את עצמם. אנחנו נתחיל: הארי. בסוף כל משפט של עצמו הארי מתפקע מצחוק: הוא אף פעם לא אומר משהו מצחיק באמת - בדרך כלל מדובר באבחנות פשוטות, תמציתיות ונטולות כל ערך מוסף של המתרחש סביבו - אבל הוא חמוד, מה נעשה, אז גם אנחנו צוחקים. החיוך ההורס והאטיטיוד ההיתולי של הארי הם שגרמו לנו להתאהב בו כבר בפרק הראשון, אבל בהמשך הדרך - ואחרי שהוא הניח סוף-סוף לקראש השטחי שלו על ג'ורג'יה - הבנו שלהארי יש הרבה יותר להציע לעולם מלבד שטותניקיות. 

הארי התגלה כבחור רגיש ואכפתי, גם אם לא מבריק במיוחד. הוא הסמיק בשיחות הבנים על חיבתו לבו והוקסם לחלוטין מהמחוות הקטנות שלה כמו "האופן בו היא מוציאה לשון כשהיא צוחקת" - דברים שבדרך כלל עוברים מתחת לרדאר של משתתפי התוכנית, שעסוקים בציצי-תחת-גובה-שיער-עיניים גם כשהם לכאורה מתאהבים באדם שמולם. וכמובן: גם כשהארי היה חרמן ובו התעקשה לא להפר את הכללים של לאנה, הוא כיבד את בקשתה, לא ניסה לפתות אותה במניפולציות, ופשוט הלך לאונן במקלחת. הלא זה הגבר האידאלי?

מתוך "חם, לוהט, רותח!", עונה 3 (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
צ'ארמר מהמדרגה הראשונה. הארי | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

1. בו

נכון, הבחירה בבו והארי לשני המקומות הראשונים לא מפתיעה במיוחד בהתחשב בעובדה שהם גם הזוכים הגדולים של העונה (ולמעשה, הזוג הראשון שאי פעם זכה יחד בפרס הכספי של "חם, לוהט, רותח!"). ולמרות שאנחנו אוהבים להיות אלה שמחזיקים בדעה הלא-פופולרית, במקרה הזה ויתרנו באהבה על הצורך להיות מרדנים.

כל עונה של "חם, לוהט, רותח!" ניזונה מהבחורה הבריטית החמודה וקלת הדעת שמתקיימת מסשנים של באנטר איכותי והופכת באופן אוטומטי לחביבת הקהל. בעונה הראשונה, למשל, זו הייתה קלואי (עד היום, המתמודדת האהובה עלינו בתולדות התוכנית); בעונה הנוכחית מדובר בבו המהממת. נכון, בפרקים הראשונים היא לא קיבלה יותר מדי זמן מסך, אבל בזמן שאנחנו הצופים היינו עסוקים במשולש ג'אז-איזי-טרות', קשר צמוד נרקם בינה לבין הארי - שבאותו זמן ראה בה חברה אפלטונית בלבד. לאורך העונה, כשנשאלה השאלה האם הכימיה בין השניים היא בעצם כימיה רומנטית בתחפושת, בו קיבלה את הפוקוס שהיא ראויה לו.

גילינו בחורה קצת טיפשונת אבל טובת לב וכיפית, שסיפקה עלילה מעניינת בלי להיות מגעילה לאחרים, שזה די מדהים בהתחשב בתוכנית שבה היא מופיעה. היא הקפידה לשמור על החוקים של לאנה (אבל בלי לבאס את האווירה), סיפרה בכנות מרגשת על הקושי שלה לייצר מחויבות, ולבסוף - הרשתה לעצמה להתמסר לפנטזיה ולהתאהב בחבר הכי טוב שלה. ההתלהבות הילדית שלה ברגע בו היא והארי השיקו את הקשר כזוגי היא ללא ספק סיבה מספיק טובה לצפות בעונה הלא-כל-כך-טובה הזו של "חם, לוהט, רותח!". ותכלס, מדובר בזוג החמוד ביותר שיצא עד כה מהתוכנית. אנחנו בעדם!

מתוך "חם, לוהט, רותח!", עונה 3 (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
כפרה עליה. בו | צילום: יח"צ באדיבות Netflix