הפקח הסבלני מהכנרת 

אם לא נחשפתם לקטע הזה מתוך "חמש עם רפי רשף" כנראה שנרדמתם בסחנה והתעוררתם אחרי עשור. מה הרבה נאמר ונכתב על הנערים שהפריעו למנהל צוות ההסברה של רשות הכנרת, פנחס ג'ינו: התייחסו אליהם כתופעה, כמייצגי דור, כעשבים שוטים. אבל אנחנו, ברשותכם, רוצים דווקא לעסוק בג'ינו עצמו - איש עם ערכים, עצבים מברזל ולוק של צ'אנינג טייטום מהלבנט. אם יש ראיון שטוב שהתפוצץ בשידור חי - זה זה: 

הראיון שהפך את גדי וילצ'רסקי למה שהוא

קשה לדמיין את החיים ללא גדי וילצ'רסקי - טרול, אקטיביסט לגליזציה ומספר 18 במפלגת זהות, אבל אנחנו פה כדי להזכיר לכם. לפני כמעט 8 שנים, בקיץ 2011 ע"ש העם דורש צדק חברתי, הדמות והתופעה וילצ'רסקי (או עידן מור אם תרצו), קיבלה טבילת אש טלוויזיונית ראשונה בחסות כתב ערוץ 1 יאיר ויינרוב, כשצעק במגפון "איילה חסון, כמה פעמים אפשר להגיד לך לברוח משובר הגלים?". ויינרוב צריך לקבל על הגילוי הזה את פרס סוקולוב לעיתונות:

האצן שהקסים אותנו אחושרמוטה

ידידנו האצן המקסים, אנחנו לא יודעים מי אתה, אבל לנצח תזכר כמרואיין הכי לא חינוכי שהופיע בחינוכית:

האוהדים הכי מפוחדים ביציע

תודה לאל על הדרבי התל אביבי שהגיע לכדי פיצוץ, ותודה לאל על הנערים רכי הנפש, אוהדי מכבי ת"א, שנקלטו בעדשת המצלמה של אתר הספורט ONE. המילה "כוסאמק" מעולם לא שעשעה אותנו כל כך:

צלם הצללים של החיסול בת"א

אם תשאלו אותנו - דניאל גבריאלוב, שאירוע חיסול התרחש מחוץ לביתו, לא קיבל את התהילה לה הוא ראוי באמת. האיש שהעדיף לצלם(!) את פיצוץ המכונית במקום להזעיק אמבולנס לאנשים שבתוך המכונית(!!), מספר לניב רסקין בראיון: "אנשים שהיו שם צעקו שיש לכודים בתוך הרכב, התעסקו בטלפונים והתקשרו לחברים שלהם, אז אמרתי להם שקודם כל יזעיקו אמבולנס". פרייסלס. 

רוזה שלא רצתה נשיקה

עינת שרוף אחראית על לא מעט קטעים ויראליים מתקופתה היפה בערוץ 24, אבל בסרטון שלפניכם הכוכבת האמיתית היא דווקא רוזה, שכמו לוחמת הצדק רוזה לוקסמבורג, סרבה ליישר קו עם המראיינת, ולא הסכימה לקבל את השידוך ו/או הנשיקה על הלחי שנכפתה עליה. כבוד:

ויאללה בית"ר

ונסיים עם מי שיכל להיות לירן חולצה אפורה 2.0, אם הוא רק היה מגלה חצי מיכולת האיפוק של גרסת המקור: