מטומטמת

בסוף העונה השניה, שירי ואסף עולים על סירה קטנה ונעלמים באופק לעבר קפריסין כאשר ברגע מתנגן "המנון לאהבה" של שלומי שבן וערן צור. רומנטי, נכון? אז זהו, שהסירה הזאת בחיים לא תגיע לקפריסין, לא יקרה, מצטערים. זאת לא סירה שיכולה לשוט עד לשם. שיהיה בהצלחה עם עונה 3, שתתרחש כולה בלב ים.

חברים

בפרק הפיילוט מראים לנו את ההיכרות הראשונה בין רייצ'ל וצ'נדלר. אולם בהמשך הסדרה מוצגים כל מיני פלאשבקים מהעבר הרחוק, כמו ארוחת חג ההודיה אצל רוס ומוניקה, בה נכחו גם רייצ'ל וצ'נדלר. אז או שניתוח האף של רייצ'ל הצליח כל כך עד שהוא השכיח את הפרצוף שלה לגמרי, או שצוות הכותבים פספס פה. בכל מקרה, קשה לנו להאמין שמישהו יוכל לשכוח את אירוע כריתת הבוהן של צ'נדלר.

סיינפלד

בעונה החמישית, ג'רי מתפאר בכך שהוא שבר שיא ולא הקיא כבר מאז 1980, מה שמציב אותו ב-13 שנים נטולות הקאה. אנחנו מקנאים, כמובן, אבל כמה עונות קודם, איליין וג'ורג' מרכלים על ג'רי, ועושים חיקוי שלו כשהוא מקיא, אז הם כנראה נתקלו בתופעה לפחות פעם אחת.

הפיג'מות

בתחילת הסדרה אלונה היא אקטביסטית צמחונית ובשבילה כתבו את "אל תאכלו את החיות" האלמותי, אבל העובדה הזאת לא הפריעה לה לתקוע מלא המבורגרים בהמשך הסדרה. עד שלא יראו לנו קבלות ויוכיחו שמדובר בקציצות מהצומח, מבחינתנו אלונה הפרה את נדר הצמחונות. או שסתם לא היה להפקה כוח לארגן לה איזה כריך חלומי.

משחקי הכס

האם יכולנו לכתוב רשימה שלמה, שלא לומר להקים אתר-בן שלם שיוקדש כולו לטעויות וחורים בעלילת "משחקי הכס"? יכולנו, אבל אנחנו אוהבים אתכם יותר מדי אז התמקדנו בחור אחד מהעונה האחרונה: צבא המתים לא יכול לעבור במים, אבל אין לו בעיה להוציא דרקון ממעמקי האגם בעזרת שלשלאות ענק שהם הקריצו משום מקום. אבל היי, אם הם השיגו שלשלאות אז סביר להניח שהם מצאו גם שנורקלים.

ג'ודה

ג'ודה לא מצליח להיכנס לבית הכנסת, והרב מסביר לו שזה בזכות המזוזה שלא מאפשרת לערפדים להיכנס מבעד לדלת, כמו שביציאת מצרים שמו דם על המשקוף לשם הגנה ממכת הבכורות. כן, עכשיו הכל מתחבר גם לנו. הבעיה היא שהעובדה הזאת לא הפריעה לג'ודה להיכנס לבית של אורית או לבית חולים - שאין ספק שיש בו מזוזות. גם טניה נכנסה לחדר המתים, ואה, רגע, ספויילר, גם הרב עצמו הוא ערפד, והוא הוציא קלף ממזוזה בשביל לאפשר לג'ודה להיכנס. קיצר שיוותרו על הקטע עם המזוזה, לא עובד.

אחת שיודעת

לאורך כל הצפייה ב"אחת שיודעת" גיגלנו במוחנו את האפשרויות השונות באשר לזהותה של אותה נערת רכילות מסתורית. עדויות הוצלבו, זמנים, מיקומים ופערי ידע, כולם נבחנו בחקירה הארוכה שעשינו, סרינה נפסלה, גם בלייר וצ'אק וכמובן דן האמפרי, שהיה אחד החשודים הראשונים ליפול. בסיום הסדרה גילו לנו סוף כל סוף את הסוד הגדול: זה דווקא כן היה דן האמפרי כל הזמן. כצופים שהקדישו הרבה זמן ומחשבה לסוגייה, אנחנו קובעים בביטחון שאין מצב שזה היה דן האמפרי.

מעבר לאינספור פערי זמנים וידע, סתירה אחת המשיכה להציק לנו לאורך השנים – אנחנו אמורים להאמין שדן עשה שיימינג אכזרי לאחותו הקטנה בתפקידו כגוסיפ גירל, וכמעט הרס לה את החיים רק כדי לטשטש את עקבותיו? רק סוציופת יכול לעשות מעשה שכזה, והאמפרי הוא אמנם דוש פלצן ומעצבן, אבל הוא ממש לא סוציופת חסר רגש.