העונה השנייה של "טייגר קינג" (או "חיות רעות" בעברית), שעלתה הבוקר לנטפליקס, נפתחת בדרך המתבקשת מכולן: המצלמות סורקות את מה שאמורים להיות שרתי ענקית הסטרימינג, ממקמת אותנו בראשית המגפה של מרץ 2020, ומראה איך בבת אחת נולדה לה תופעה עולמית. היו לה שני יתרונות עיקריים - תזמון מושלם לסגר הראשון, כזה שהפך כל סדרה ממוצעת בנטפליקס ללהיט, ומיקס ז'אנרים שכמעט ולא נראה קודם לכן. דוקו-פשע עם הררי ביזאר, אוסף חלאות וקורטוב מודעות עצמית.

הפרק הראשון - מתוך חמישה - עושה את מה שאלפי כתבות עשו כבר לפניו, ומספר איפה נמצא היום כל אחד מה"גיבורים". והגיבור המשמעותי מכולם, אין ספק, הוא ג'ו אקזוטיק: "טריילר פארק ליבראצ'ה" שעדיין מרצה עונש מאסר על הנסיון להתנקש בחייה של יריבתו, פעילת זכויות בעלי החיים קרול בסקין. העדויות על התעללות קשה בבעלי חיים בגן החיות שלו, כך נראה, לא באמת השפיעה על הצופים, ורבים מהם הופכים את הפארק של הטייגר קינג לתחנה הראשונה ביציאתם מהבידודים. אחרים משתפים פעולה כדי לשחרר את אקזוטיק מהכלא, ואחדים אף מגיעים בשבילו עד גבעת הקפיטול (ביום בו נכבשה על ידי המון מוסת), בתקווה שישיגו עבורו חנינה מהנשיא.

העובדה ש"טייגר קינג" אינה מתוסרטת (כנראה) לא מונעת ממנה לפעול לפי כללי הברזל של סדרות עלילתיות. כך שאם נטפליקס מעוניינת לגלגל עוד קצת כסף, ואם התוכנית חוזרת לעונה נוספת, צריך לצרף לקאסט כמה דמויות חדשות. יש שם את אחיו המנוכר של אקזוטיק, שלא דיבר איתו כבר שני עשורים, את בת זוגו לשעבר, וגם מספר גורמים משפטיים. יחד איתם חוזרים רוב מרואייני העונה הקודמת, לפחות אלה שעדיין בחיים.

אבל העונה החדשה מתיימרת להיות יותר מקאצ'-אפ סטנדרטי של "איפה הם היום", ומנסה להביא משהו חדש. זה מתחיל בתעלומת היעדרותו-מותו-רציחתו של דון לואיס, בן זוגה לשעבר של בסקין - מי שפחות או יותר הורשעה בבית הדין של האינטרנט בתור זאת שהשליכה אותו לחתולים. שני הפרקים שמתמקדים בפרשה מתפקדים כמו עוד דוקו-פשע סטנדרטי, ולא מביאים ערך מוסף מעבר להצפת סימני שאלה הכרחיים. מי שמובילות אותם הן שלוש בנותיו של לואיס, שאף הגדילו לעשות ושכרו זמן שידור ברשת ABC האמריקאית, כך שפרסומת נגד בסקין תופיע רגע אחרי עוד נאמבר של כוכבת הריאליטי הטרייה ב"רוקדים עם כוכבים". 

ג'ף לואו, "טייגר קינג" (צילום: באדיבות Netflix,  יח"צ)
ה"גיבור" החדש. ג'ף לואו ב"טייגר קינג" | צילום: באדיבות Netflix, יח"צ

מי שבולטת בהיעדרה בפרקים האלה, ובעונה כולה, היא בסקין: פעילת זכויות בעלי החיים הייתה בטוחה בזמנו שהיא מתראיינת לדוקו הרבה יותר תמים, ולא תיארה לעצמה שתהפוך לנבלית בזמן שאקזוטיק הוא זה שיושב מאחורי הסורגים (למיזוגיניה, סביר להניח, היה חלק משמעותי). בסקין לא התראיינה לעונה החדשה, וניסתה למנוע שידור של חומרי ארכיון שלה, אך כשלה. עוד בולט בהיעדרו היחסי הוא אקזוטיק, שממשיך לשתף פעולה עם ההפקה מתוך הכלא אך לא מעורר איזשהו עניין משמעותי. המצב הזה שולח את היוצרים לטפל ברוע ובהזנחות של כמה ממקביליו - בראשם ג'ף לואו וטים סטארק, שהופיעו עוד בעונה הקודמת - אנשים ביזאריים בעצמם, אם כי הרבה פחות מסקרנים. 

למזלה של "טייגר קינג", הדמויות שנותרו בה עדיין מחזיקות את המסך. "הם שני כלבים נגועי כלבת בקערת דגי זהב", מגדיר אקזוטיק את לואו ובת זוגו לורן, ומדייק. הסדרה הצליחה להרוס תעשייה שלמה של התעללות בבעלי חיים בחלק ההוא של אמריקה, וטוב שכך, ומבלי לשים לב היא ילדה תעשייה אחרת: דמויות צמאות לתשומת לב שמוכנות לעשות הכל בשביל לזכות בכותרת בפרשה. זה מתחיל ב"מתקשר פלילי", ומגיע עד לתובע הכללי של אינדאינה - כולם אנשים רודפי פרסום שרוצים לסחוט את הלימון הזה. בינתיים אקזוטיק יושב בכלא, מתאהב בבחור חדש שהכיר דרך האינטרנט, וצופה ביריבים שלו נופלים אחד-אחד. אפשר לא להתרשם מהעונה החדשה, אבל מישהו אחד שיתלהב ממנה כבר יש.