אריק קאווי, המוכר לצופי נטפליקס מהסדרה "טייגר קינג", הלך לעולמו בגיל 52. קאווי, חביב המעריצים, היה אחד משומרי גן החיות בגן החיות המפוקפק של ג'ו אקזוטיק שבאוקלהומה. מותו של קאווי נקבע בדירה בברוקלין ביום שישי האחרון, כך נמסר מהמשטרה. כשהגיעו הכוחות הראשונים לדירה, הוא כבר היה מחוסר הכרה.

באותו יום, משטרת ניו יורק אישרה את הפרטים המדוברים על מותו של גבר בן 52, אך זהותו טרם נחשפה אז, ופורסמה רק כאשר הדבר נודע למשפחתו של קאווי. סיבת המוות נבדקת בימים אלה. לפי הצהובון TMZ, אין חשדות מיוחדים בכל הנוגע לסיבת מותו, אך למרות שלא נמצאו סמים במקום עדיין צפויה להתבצע בדיקה טוקסיקולוגיה.

"טייגר קינג" משכה תשומת לב רבה כשעלתה למסך, עם התפרצותה של מגפת הקורונה. הסדרה תיעדה את גן החיות המופעל, כאמור, על ידי ג'ו אקזוטיק, ששמו האמיתי הוא ג'וזף מאלדונדו-פסאז'. אקזוטיק נמצא אשם בקשירת קשר במטרה לרצוח את יריבתו, פעילת זכויות בעלי החיים קרול בסקין. בשנת 2020 הוא נידון למאסר של 22 שנה על הפשע המדובר יחד עם פשעים נוספים שביצע, ביניהם הריגת נמרים על מנת לפנות מקום לחיות נוספות בגן החיות שלו. החל מיולי 2016, אקזוטיק ניסה שוב ושוב לשכור את שירותם של אנשים - ביניהם גם סוכן FBI סמוי - על מנת שירצחו את בסקין. קאווי העיד נגד אקזוטיק בתיק שנפתח נגדו.

ג'ו אקזוטיק, "טייגר קינג" (צילום: Netflix)
"האם אני המום מהעובדה שהוא איננו? לא, בכלל לא". ג'ו אקזוטיק | צילום: Netflix

בשיחה עם מגזין הדיילי מייל לאחר מותו של קאווי, סיפר אקזוטיק כי קאווי סבל מאלכוהוליזם. "האם אני המום מהעובדה שהוא איננו? לא, בכלל לא. שלחתי אותו לגמילה באוקלהומה ונתתי לו בית ומשרד". לדבריו, קאווי פוטר מהעבודה שאקזוטיק מצא עבורו, מכיוון שהגיע שיכור. עוד הוא סיפר כי "הפעם האחרונה שראיתי אותו הייתה במשפט שלי, כשהוא ישב שם ושכב על התחת, כי הוא היה צריך לנשק את התחת של ג'ף (לואו, שג"מ) כדי להישאר בגן החיות שלי". 

מערכת היחסים בין השניים הידרדרה כשלאקזוטיק נודע כי קאווי השתעשע מהסיכוי שייכנס למאסר לאחר שלואו השתלט על גן החיות בפרק מיוחד של הסדרה התיעודית. "עשרים ושתיים שנה - הבחור הזה ימות שם. בשעה טובה", אמר קאווי על גזר דינו של אקזוטיק בזמנו. אקזוטיק לא נעצב כששמע על מותו של קאווי: "המילים שהוא אמר עליי חזרו אליו", אמר אקזוטיק בהמשך הריאיון, ואף הכריז כי "אריק קאווי קיבל את מה שמגיע לו". בהתייחסו לעובדה שקאווי העיד נגדו בתיק, אמר אקזוטיק כי "לעולם אל תאחל רעות לאדם אחר, אלוהים צופה בך. אני יכול להוכיח שאריק הפיל את עצמו".