בחודש מרץ 2020, עוד לפני "ברידג'רטון", "גמביט המלכה" ו"אמילי בפריז", נטפליקס הביאה לעולם את מה שהתגלה בתור אחד מלהיטי הקורונה הראשונים: "טייגר קינג" (או "חיות רעות", בגרסה העברית). סדרת הדוקו הביזארית אודות אספן החיות ג'ו אקזוטיק והאנשים שסביבו הפכה לתופעה עולמית, והציגה לעולם עוד כמה דמויות אקסצנטריות - בהן גם פעילת זכויות בעלי החיים קרול בסקין.

בשנה וחצי שחלפו מאז עליית הסדרה, בסקין הספיקה להחיות את החשדות סביב מותו המסתורי של בעלה הראשון (כשכמה אצבעות מאשימות מופנות כלפיה), לזכות בבעלות על גן החיות של אויבה המושבע אקזוטיק (שמרצה עונש מאסר על התעללות בחיות שהחזיק), להשתתף ב"רוקדים עם כוכבים" - וגם, כך מתברר, להסתכסך עם נטפליקס והפקת "טייגר קינג". אותה "טייגר קינג" שחוזרת החודש, לאור הצלחת העונה הקודמת, לעונה שנייה שתעלה ב-17 בנובמבר.

הלילה דווח באתר TMZ כי בסקין, ששיתפה פעולה עם ההפקה במהלך העונה הראשונה של הסדרה - אך לא צפויה להתראיין בפרקים החדשים - הגישה תביעה נגד נטפליקס וחברת ההפקה של "טייגר קינג", תוך דרישה להסרת כל הצילומים בהשתתפותה שהיו אמורים להופיע בעונה השנייה. לפי התביעה, הקטעים בהשתתפותה של בסקין שמופיעים בטריילר לעונה החדשה רחוקים מלייצג את המציאות באופן הוגן, ולמעשה מדובר בחומרים ישנים שנארזו מחדש כדי ליצור רושם לפיו פעילת זכויות בעלי החיים ממשיכה להתראיין בנושא. 

לפי בסקין, שטוענת כי העונה הראשונה של "טייגר קינג" הציגה אותה כנבלית, ולא התייחסה באופן ראוי למטרה לשמה התגייסה - הגנה על בעלי חיים מפני אקזוטיק ואספנים מסוכנים אחרים - השימוש באותם חומרים מנוגד לחוזה עליו חתמה בעבר עם נטפליקס, שנגע רק לעונה המקורית. התביעה מצטרפת לביקורת מוקדמת שבסקין השמיעה בנושא, לאחר שבחודש ספטמבר האחרון (עם ההכרזה על עונת ההמשך), היא אמרה למגזין וראייטי כי "יוצרי הסדרה לא ראויים להיקרא דוקומנטריסטים. זה פשוט היה פח אשפה של ריאליטי".