עד לאחרונה, קרול בסקין היתה פעילת זכויות בעלי חיים שחיה חיים רגילים למדי. עכשיו, מאז העלייה בנטפליקס של הדוקו "טייגר קינג" (חיות רעות) בכיכובה, בסקין זוכה לתשומת לב מוגברת ברשתות החברתיות. אז מה הבעיה? לצערה של בסקין, היחס הזה סובבת כרגע סביב שאלה אחת - האם היא רצחה את בעלה?

למי שעוד לא השלים את הסדרה, "טייגר קינג" עוסקת באספן החיות הביזארי ג'ו אקזוטיק, בעודו מתכנן לרצוח את בסקין בשל הצרות שהיא גורמת לו. בין השאר, ג'ו אף עוסק בשמועה לפיה בסקין רצחה את בן זוגה, שנעלם באופן מסתורי מבלי להותיר אחריו עקבות כלשהן.

כאמור, בזמן שעבר מאז עליית הסדרה ההיעלמות המסתורית של דון לואיס, בן זוגה המנוח של בסקין, חזרה לכותרות. מלבד תגובות נאצה ואיומי מוות שהופנו כלפי בסקין ברשתות החברתיות, גם שריף בשם צ'אד קרוניסטר נכנס לתמונה. קרוניסטר פנה לגולשים בטוויטר וביקש את עזרת הציבור במציאת קצה חוט כלשהו בנוגע לאותו תיק ישן ולא פתור.

על פי אחת מהשמועות, בסקין רצחה את דון לואיס, ואף האכילה את הטיגריסים שברשותה עם הבשר שלו. אחד הרמזים לכך הוא קליפ שהפיק ג'ו אקזוטיק בעצמו, המציג שחקנית דומה לבסקין המאכילה טיגריס בחתיכות בשר, כשבשיר נרמז שמדובר בחתיכות מהגופה של בן זוגה.

בפוסט חדש שהעלתה לאתר של שמורת החיות שלה, "Big Cats Rescue", כתבה בסקין כי "מדובר בשקר הכי מגוחך מכל השקרים". "הרעיון שגוף של בן אדם יכול להיכנס אל תוך מטחנת הבשר הקטנה שלי הוא אידיוטי", הסבירה. 

"הוא (ג'ו אקזוטיק, tvbee) מנסה לגרום ל'מיניונים' שלו להרוג אותי מאז 2009", סיפרה בסקין לעיתון The Post. "הוא כל הזמן עולה לתכנית האינטרנטית שלו ואומר שהוא צריך להיפטר ממני. זה היה מאוד מטריד. האנשים שתומכים במה שהוא אומר הם לא יציבים. זה היה דבר אחד אם זה היה מגיע לאמריקה המיינסטרימית. אבל הוא פונה לחבורה של משוגעים".

אגב, העיסוק בסכסוך בין בסקין לג'ו הוא ממש לא נחלתם של כמה גולשים עם זמן פנוי. גם קים קרדשיאן נכנסה חזק לתוך הלהיט החדש של נטפליקס, ובשבוע שעבר אף פנתה לעוקביה בטוויטר עם שאלה בנוגע לבסקין. "וואו", כתבה קרדשיאן, "כמות ההודעות שקיבלתי על 'טייגר קינג' מאז שצייצתי עליה, כולן ציינו את האמונה שקרול הרגה את בעלה! מה אתם אומרים? אתם חושבים שקרול רצחה אותו?"

בן זוגה הנוכחי של בסקין, האוורד, הגיב לקרדשיאן בסרטון יוטיוב בו גם הגן על זוגתו. "קים קרדשיאן מוזמנת לבקר אצלנו (בשמורת החיות) אם היא מעוניינת", קרא בסקין לכוכבת.