1. גולסטאריות  - הוט 3 (תעלה לשידור בפברואר 2018)

איך כתוב בתנ"ך? הבנים בכדורגל, הבנות בפח הזבל. או משהו. העונה החדשה של הריאליטי הקומי תעלה על המגרש - שומו שמיים - נשים. סלבריטאיות חד פעמיות כמו עינת שרוף, בל אגם, טיטי איינאו ולירון רביבו יצטרכו להקים יחד קבוצת כדורגל, ויוכיחו ללא ספק שכל מה שגברים עושים, נשים עושות הרבה יותר מעניין.

2.  הבנים והבנות - ערוץ הילדים (תעלה לשידור בקיץ 2018)

תקשיבו, לא רק שמדובר במפעל לייצור כוכבי נוער (ד"ש לטיילור מלכוב), זו גם אחת התחרויות המותחות והמדויקות בטלוויזיה, שמעמתת קבוצת בנים וקבוצת בנות בשלל אתגרי ליפ-דאב, ריקוד, אכילה תחרותית ועוד כל מיני דברים שהנוער אוהב. ותרו על היומרה ותנו לתוכנית הזו צ'אנס.

גם אנחנו רוצים את #ערוץהילדיםביס כך שכולם יוכלו להנות מעונה מדהימה , חדשה ומרעננת של התכנית שמקפיצה לנו את הקיץ ! אם גם אתם רוצים לראות את #ערוץהילדיםביס שוב,בואו נקדם את הרעיון כך שכל אחד מכם יעלה תמונה עם המילה NO ויתייג את ערוץ הילדים. כל הכוכבים כבר התחילו....ואתם? @omry_mizrachi

A post shared by הבנים והבנות הרשמי (@habanim.habanot) on

3. הבוזגלוס - yes קומדי (עלתה לשידור ב-19.11.17)

יעקב בוזגלו, בת זוגו וארבעת ילדיו (בהם מאור בוזגלו, כדורגלן מכבי חיפה ונבחרת ישראל) הם מה שהיה קורה אם במרכזה של "משפחת קרדשיאן" היו בנים. או אם לאחי משפחת פוליאקוב היה כישרון ספורטיבי בסיסי. הריאליטי החדש בכיכובם מצחיק וקליל, אבל גם חשוף, אינטימי וסליחה על הכל - מרגש. התמכרות מובטחת.

הערב פרק 13 מסיבת רווקים מטורפת #הבוזגלו׳ס  @buzaglomaor_11_official @asi_buzaglo @ohadbuzaglo3 @yaakov_buzaglo

A post shared by BUZI JR  ❗️הבוזגלוס ❗️ (@almog_buzaglo) on

4. האח הגדול - רשת 13 (תעלה לשידור בתחילת 2018)

קשה לנו לדמיין את "האח" בלי ארז וקורין, אבל אנחנו מוכנים לנסות הכל. אילו הפתעות וליהוקים קיצוניים מחכים לנו? האם בר רפאלי צריכה עוד משרת הנחייה בטלוויזיה? כמה סמכותי יהיה קולה של האחות הגדולה החדשה? נחיה ונראה. ונצפה, כמובן.

כניסת הדיירים השנייה (צילום: עודד קרני)
לא תהיה פעם שלישית. עינב בובליל | צילום: עודד קרני

2025 - קשת 12 (תעלה לשידור במהלך 2018)

כלום לא מגלים לנו בבית הזה, לכן אין לנו הרבה מה לספר לכם על הריאליטי החדש מבית היוצר של יורם זק. שמענו לחשושים על מציאות מדומה ועל סט שלא נראה כמותו בטלוויזיה הישראלית. העתיד עוד לא כאן, אבל תנו לו כמה חודשים ו-2025 תפוצץ לכם את הראש.

עוברים ל-12: ארז טל במוד רגשני (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", שידורי קשת)
ראש > מתפוצץ. ארז טל | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", שידורי קשת

tvbee בפייסבוק