שנה לאחר שהוכרזה לראשונה, הגרסה אמריקאית ל"בשבילה גיבורים עפים" - סדרת הדרמה המצליחה ששודרה במקור קשת 12 - יוצאת לדרך עם ליהוקים ראשונים ומבטיחים. מיכיל האוסמן (דאריו נהריס מ"משחקי הכס"), לוק אוונס ("היפה והחיה", "מהיר ועצבני") וג'סיקה אן קולינס ("כוננות עם שחר") יובילו את הסדרה, ויכנסו לנעליהם של תומר קאפון, נדב נייטס ונינט טייב, בהתאמה.

הגרסה האמריקאית של "בשבילה גיבורים עפים", שתיקרא באנגלית "Echo 3" ותופק על ידי קשת סטודיוס, תצטלם בחודשים הקרובים בדרום אמריקה ותעלה לשידור בשירות הסטרימינג אפל TV פלוס. בין מפיקיה נמנים אבי ניר, קרני זיו, אלון שטרוזמן וגם עומרי גבעון - יוצר הסדרה המקורית, שמבוססת על ספרו של אמיר גוטפרוינד. התסריט של "Echo 3" נכתב על ידי זוכה האוסקר מארק בול ("מטען הכאב", "כוננות עם שחר"), ובמאי הסדרה יהיה היוצר הלטיני פבלו טראפרו. 

ג'סיקה קולינס, לוק אוונס, מיכיל האוסמן (צילום: Jemal Countess; Jon Kopaloff/FilmMagic; Jamie McCarthy, Getty images)
טייב, נייטס וקאפון החדשים. ג'סיקה אן קולינס, לוק אוונס ומיכיל האוסמן | צילום: Jemal Countess; Jon Kopaloff/FilmMagic; Jamie McCarthy, Getty images

"Echo 3", שתצטלם באנגלית וספרדית, צפויה לעסוק ביוצאי יחידה מיוחדת בצבא ארה"ב (האוסמן ואוונס), שמוצאים את עצמם במרכזה של קונספירציה בינלאומית בגבול קולומביה-ונצואלה, תוך שהם מנסים להציל מדענית (קולינס) - אהובת לבו של האוסמן ואחותו של אוונס. הסדרה צפויה לעלות באפל TV פלוס במקביל לרימייק אחר של יצירה מקורית מבית קשת: "Suspicion", מותחן ריגול בכיכובה של אומה תורמן המבוסס על הסדרה "כפולים". לאחר שידורה בקשת, "בשבילה גיבורים עפים" נמכרה על ידי קשת איטרנשיונל גם בגרסתה המקורית בעברית לנטפליקס העולמית, והיא זמינה לכ-200 מיליון מנויי הפלטפורמה.