העונה הנוכחית של "חתונה ממבט ראשון" רק התחילה, וכבר העלתה לנו מספר רב של שאלות. למשל, כמה זמן ייקח עד שאיתמר יזכה לראות את קארין עם גולגול אבו עגילה? כמה פעמים מנור תקרא לבן "בעלול"? ואיך עומרי זכה לקבל את התואר "לורד"?

כל השאלות האלו הן שאלות חשובות מאוד (בעינינו), אבל נותרה עוד שאלה אחת שלא קיבלה מענה: למה מנור, בן, קארין ואיתמר בילו את ירח הדבש שלהם בארץ הקודש, בעוד מעיין ועומרי זכו להתפנק בחופשה רומנטית באיי סיישל? אבל אל דאגה, יש לזה הסבר. 

התשובה היא שלמעיין ועומרי יש כנראה הרבה יותר מזל מהשאר. למעשה, העונה הרביעית של "חתונה ממבט ראשון" (שתשודר גם ביום שלישי הקרוב) תוכננה בזמן הקורונה, בעת שהשמיים היו סגורים לטיסות. על כן, כל הזוגות היו אמורים לשהות בירח דבש בארץ - כולל מעיין ועומרי. בשלב מסוים סיישל שינתה את המדיניות שלה, ואפשרה לתיירים ישראלים להיכנס בשעריה, ואז הפקת התכנית הצליחה לארגן להם חופשה מפנקת באיים. 

בסך הכל בעונה הנוכחית ישתתפו שבעה זוגות של מחותנים טריים. חלקם, בדומה למעיין רובין ועומרי קראוס, הצליחו לטוס - וחלקם בילו בארץ, בהתאם לתכנית המקורית. בעונה הבאה, שהליהוקים אליה מתבצעים בימים אלה, אפשר רק לקוות שכל הזוגות יזכו להחתים דרכונים.

View this post on Instagram

A post shared by חתונה ממבט ראשון (@married_at_first_sight_il)