פרסום ראשון: ימים ספורים לאחר שעונת ה-VIP החדשה של "האח הגדול" עלתה לאוויר, השכר של אחד המתמודדים הכי מדוברים בה - חבר הכנסת לשעבר אורן חזן - נחשף. על פי הערכות של גורמים בתעשייה, שכרו של חזן עומד על כ-600 אלף שקלים.

לפי אותם גורמים, שכרו ההתחלתי של חזן עומד על כחצי מיליון שקלים, והוא עשוי להגיע עד ל-600 אלף שקלים, בהתאם להתקדמותו בתוכנית. חזן, לדבריהם של הגורמים, הוא היחיד ששכרו עובר את זה של דיירת העונה הקודמת שולה זקן, שעל פי פרסום של הכתב רן בוקר הרוויחה על השתתפותה בריאליטי סכום של חצי מיליון שקלים.

חזן, כזכור, לא זר לעולם הריאליטי: עוד לפני הגעתו לכנסת הוא השתתף בתחרות הבישול "בואו לאכול איתי", ובשנה שעברה הוא נכנס בפעם הראשונה לבית האח הגדול, ונשאר שם שבוע אחד בלבד. לפי ההערכות של אותם גורמים, חזן קיבל על השתתפותו בעונה הקודמת סכום של 150 אלף שקלים. הוריו של חבר הכנסת לשעבר, יחיאל ואביבה, הופיעו גם הם ב"בואו לאכול איתי", והשתתפו לאחרונה בריאליטי "זוג מנצח VIP".

מהפקת "האח הגדול" נמסר: "אין בכוונתנו להתייחס לסכומים עבור השתתפותם של מתמודדי התוכנית, ומתוך שמירה על פרטיות המתמודדים לא נאשר או נכחיש כל מידע הנוגע לנושאים אלה".