בדיוק כשחשבנו שזהו, אין סיכוי שאפשר לגלות משהו חדש על חברים. מגיע ראיון שמשנה את הכל. הפעם זה היה ג'יימס מייקל טיילר, ששיחק את גונתר – הבעלים של קפה סנטרל פרק, שהטיל פצצה שגרמה לנו לפקפק בהכל.

"זה אף פעם לא יצא לפועל, אבל רצו שרייצ'ל תעבור לגור עם גונתר", אמר טיילר בראיון לאתר Metro. "אני זוכר שקראתי את הטיוטה הראשונה של התסריט הזה וחשבתי 'הם בחיים לא יצליחו לגרום לזה לעבוד'. זה פשוט לא עבד, זו לא אשמתי, או אשמת ג'ניפר, או אשמת התסריט. זה הרגיש מאולץ וכל שאר הדברים שקרו בסדרה היו טבעיים. אני חושב שבגלל שהסדרה הייתה כל כך אמיתית היא עדיין אהובה גם היום".

הסדרה הייתה יכולה להיראות אחרת לגמרי אם במקום לגור עם מוניקה חולת הניקיון, רייצ'ל הייתה עוברת לגור עם גונתר חולה האהבה. כל אדם עם ראייה תקינה שצפה בסדרה יכול להעיד שגונתר לא בדיוק מסתיר את רגשותיו כלפי רייצ'ל, או את סלידתו מרוס. "אני זוכר שהסתכלתי על ג'ן ושנינו לא חשבנו שזה יעבוד", טיילר מוסיף. "לא היינו צריכים את קו העלילה הזה". למרבה המזל (או למרבה הצער, אף פעם לא נדע), יוצרי הסדרה החליטו לוותר על הרעיון ולהשאיר את הדברים כפי שהם.

אם תהיתם במקרה מה טיילר חושב על חידוש לסדרה, יש לנו תשובה - הוא נגד. השחקן התארח בתכנית הבוקר This Morning ואמר: "למה להתעסק עם שלמות? אני לא יודע אם לסדרה מחודשת תהיה האיכות או החשיבות של המקורית. הם סיימו את זה כל כך יפה. היה לנו מזל שהתסריטאים היו כל כך מוכשרים".