ג׳סי וויליאמס (ג׳קסון אייברי מהאנטומיה של גריי) ואשתו לשעבר ארין דרייק-לי הודיעו על הגירושים שלהם לפני כשנתיים, אבל המאבקים המשפטיים והכלכליים ביניהם עדיין ממשיכים. השבוע, וויליאמס ביקש מבית המשפט להבהיר לאקסית שלו ש"זה לא טרמפ בחינם", לאחר שהיא תבעה אותו על 200 אלף דולר לכיסוי ההוצאות המשפטיות שלה.

מדובר בגירושים די מכוערים, שהסיבה מאחוריהן נותרה בגדר תעלומה עד היום. השניים היו נשואים במשך חמש שנים (ובזוגיות במשך 13 שנים), ולשניים ילדה וילד. כשהם הודיעו על הגירושים ב-2017, נאמר שהפרידה הייתה הדדית וברוח טובה, אבל השמועות והדיווחים מיד החלו לצוץ. כמו שאפשר לדמיין, התיאוריה המובילה היא שוויליאמס בגד בדרייק-לי, שמועה שהכוכב מכחיש עד היום. "הייתי במערכת יחסים 13 שנים, 13 שנים אמיתיות, לא חמש, לא שבע - 13 שנים", הוא אמר אז. "ופתאום אנשים כותבים שזרקתי קשר של 13 שנה - החוויה הכי כואבת שהייתה לי בחיים, עם אדם שאהבתי בכל לבי, שזרקתי את המשפחה שלי לפח בגלל שמישהי שעבדתי איתה - חמודה". 

ג'סי וויליאמס, אפריל 2017
וויליאמס וגרושתו | צילום: יחסי ציבור

דיווחים נוספים שצצו טענו שמקורבים לוויליאמס מעידים שהוא רוצה להיות "הרווק הלוהט של הוליווד", וסיפרו איך היחס של התקשורת למראה של דרייק-לי פגע בזוגיות שלהם: "כשאתה שומע אנשים אומרים לך ׳למה אתה לא עם מישהי יותר לוהטת, או עם השחקנית הזאת והזאת?׳ זה בטוח מעיק על הקשר". הם אמרו שוויליאמס מעמיד פנים כלפי חוץ שהפרידה הייתה הדדית, אבל למעשה הוא עזב את דרייק-לי לאחר שהפך למפורסם. בנוסף, הם ציינו שדרייק-לי, סוכנת נדל"ן במקצוע, תמכה בשחקן כלכלית עד שהשיג את תפקיד הפריצה שלו בהאנטומיה של גריי, וגם לא אהבה את החיים החדשים שלהם בלוס אנג'לס, אחרי שנים של מגורים בניו יורק. זמן קצר לאחר הפרידה וויליאמס התחיל לצאת עם השחקנית מינקה קלי, בשנה שעברה הוא יצא עם שדרנית ספורט אמריקאית בשם טיילור רוקס ועכשיו יש לו טיילור חדשה - טיילור פייג', רקדנית ושחקנית.

הדברים הפכו מכוערים במיוחד כשדרייק-לי תבעה משמורת מלאה על שני ילדיהם, בטענה שלוח הזמנים של וויליאמס אינו צפוי ושהרגלי הדייטינג החדשים שלו מפוקפקים. אחרי מאבק, בית המשפט קבע משמורת משותפת, כשוויליאמס נדרש לשלם מזונות של 50 אלף דולר בחודש. מאז, דרייק-לי תבעה ממנו עוד כספים. למשל, בפברואר האחרון היא ביקשה 850 אלף דולר נוספים בתשלומי מזונות רטרואקטיביים, בטענה שהוא מאחר בתשלומים באופן תדיר וגם לא עומד בלוח הזמנים שהם קבעו לחלוקת הזמן עם הילדים. השבוע, בתגובה ל-200 אלף הדולרים הנוספים שהיא תובעת ממנו, וויליאמס אמר: "ארין מתחמקת מלחפש עבודה משמעותית, ומעדיפה לחיות בנוחות מהמזונות המכובדים שלה".