גם אחרי 11 עונות של עקרות בית אמיתיות: אטלנטה בהשתתפותה, ניני ליקס עדיין מצליחה להגיע לכותרות על התנהגות הדיווה שלה, רק שהפעם היא לקחה את זה קצת רחוק מדי.

בפרק האיחוד האחרון של הריאליטי ששודר בארה"ב, שאר עקרות הבית סיפרו למנחה אנדי כהן על תקרית אלימה במיוחד שהתרחשה במהלך צילומי העונה. הן האשימו את ניני בכך שהיא חנקה ושרטה את אחד מצלמי התוכנית, ושלחה את אחד מהמפיקים לבית החולים.

הכל התחיל במסיבה עם מטרה טובה - ניני אירגנה ערב "Bye Wig" בבית שלה, בו כל הנשים הוזמנו להגיע בלי פאות, תוספות שיער או כל דבר אחר מלבד השיער הטבעי שלהן (קונספט מהמם אם תשאלו אותנו).הכל היה בסדר עד שקנדי בורס ופורשה וויליאמס החליטו ללכת להציץ בחדר הארונות של ניני, ולקחו איתן לשם צלם, מבלי לדעת שליקס סיכמה עם הפקת התוכנית שהם לא יצלמו את ארון הבגדים שלה. כשליקס ראתה את הצלם מנסה להיכנס לארון - היא חסמה אותו בגופה, בלשון המעטה. 


כשכהן פנה לניני ושאל אם זה נראה לה לגיטימי לשים ידיים על מישהו מאנשי הצוות, היא אמרה שהיא הגנה על הבית שלה, וניסתה להפחית בחומרת הסיטואציה. "לא הרבצתי לו. משכתי את החולצה שלו. זו הייתה טי שירט אז היא נקרעה", אמרה ליקס, אבל וויליאמס מיד ענתה לה: "כן, הוא, אבל הבחור השני (המפיק) נחנק, נשרט, הראש שלו נחבט בקיר והוא נשלח לבית החולים״.

בשלב הזה בורס התערבה, והוסיפה שאותו חבר הצוות איבד את השן שלו בתקרית. אחרי שליקס אמרה שהיא לא שמעה שהוא בכלל הובהל לבית החולים, היא התחילה לשנות גרסאות ואמרה "שמעתי שהשן שלו רק נסדקה. אבל לא הייתה לי זכות לגעת בו". בורס גם הוסיפה וסיפרה שהמפיק שליקס תקפה אפילו לא ניסה להגן על עצמו, כי הוא לא רצה לנקוט באלימות כלפיה. "הוא החזיק את הידיים באוויר בזמן שהיא חנקה אותו", היא אמרה.

מי שנחלצה להגנתה של ניני הייתה אווה מרסיי, שאתם אולי זוכרים בתור המנצחת בעונה השלישית של הטופ מודל הבאה של אמריקה. כשכהן שאל את הנשים אם ליקס הייתה צריכה להיות מפוטרת מהתוכנית בעקבות התקרית, מרסיי אמרה: "ממש לא. אני חושבת שלא כיבדו אותה בבית שלה. כל מה שקורה אחרי שלא מכבדים אותך בבית שלך הוא הוגן. נקודה". אמאלה.