אחרי הפרישה: הצצה לתפקיד המשחק החדש של רינה מצליח. כשפרשה מחדשות 12, ואפילו לפני כן, רינה מצליח סיפרה על תשוקתה הגוברת לעולם המשחק. למעשה, כבר לפני שנה, לוהקה מצליח לתפקיד המשחק הראשון שלה - בסדרה "טיטו ורוחו", סדרת ההמשך של "אורי ואלה" (שנקראה בעבר "הברווזון המכוער") - וכפי שפורסם בזמנו, מצליח תיכנס לנעליה של מכשפה. כעת, לידי mako הגיעה הצצה ראשונה לתפקיד המדובר של העיתונאית לשעבר.

מצליח מצטלמת בימים אלה לסדרה החדשה, כשהיא משתפת פעולה על הסט עם פבלו רוזנברג - שמגלם את השף הנהנתן צוקי מסדרת המקור. עוד יככבו לצד מצליח ב"טיטו ורוחו" גם מגי אזרזר, שרה וינו-אלעד וג'קי אזולאי. את "אורי ואלה" - בכיכובם של שלמה בראבא ודינה סנדרסון - יצרו סנדרסון, יובל שפרמן ועופר סקר. שלושת היוצרים יובילו גם את הסדרה החדשה. "טיטו ורוחו" אמורה להתמקד בעיקרה בדמותו של צוקי, שנכנס למערכת יחסים רומנטית עם אלה (סנדרסון).

כאמור, מצליח כבר סיפרה לאחרונה על התלהבותה מההתנסות בעולם המשחק. "אני מוצאת את עצמי יום אחרי יום שוכחת להכניס את העיתונים בבוקר, ולעומת זאת מתלהבת ללמוד את השורות לתפקיד חדש שלי בסדרה חדשה ב-HOT", כתבה העיתונאית לשעבר בהודעת הפרישה שלה מהתחום

הצצה לתפקיד הראשון של רינה מצליח (צילום: HOT)
צילום: HOT

כזכור, בהודעת הפרישה התייחסה מצליח גם לאיומים שקיבלה בתקופה שבה עבדה בחדשות 12, ולהשפעה שהייתה לאלה על החלטתה לעזוב את חברת החדשות. "לפני שנתיים בערך עברתי מתקפה אישית קשה מאוד", כתבה. "חשבתי שהתגברתי עליה. לא נבהלתי ממכתבי האיום על חיי, וניקיתי את הטלפון מאלפי הודעות השטנה שהופנו גם להוריי האהובים זכרונם לברכה. אבל עם הזמן הבנתי שבכל זאת נותרה בי צלקת קשה. התוקפים, שהיו מאורגנים והופעלו על ידי כוחות פוליטיים, לא הפחידו אותי. המשכתי לומר את דעתי, אבל משהו בי נשבר. המקצוע שהיה אהבת חיי נצבע בצבעים של כאב". 

בריאיון ל"אופירה וברקוביץ'" בקיץ האחרון, הדגישה מצליח כי היא למדה תיאטרון וסיפרה על הרקע שלה בתחום. "תמיד הייתי שחקנית ראשית בבית הספר", אמרה והוסיפה: "אני פונה לכל הצופים ולכל הסטודנטים לקולנוע - אם אתם צריכים שחקנית בחינם לסרט סטודנטים, הנה אני".