"שלחו לי סרטון ערוך של קווין עם אישה אחרת, אני לא יודעת מי זאת. הייתי בחודש שביעי או שמיני ופשוט איבדתי את זה"', כך מספרת אניקו פאריש, בת זוגו של הקומיקאי קווין הארט, בסדרת דוקו חדשה בנטפליקס. בסדרה, "קווין הארט: אל תד@!ק את זה" (שם...מעניין), מוצגים חייו של הארט בימים שאחרי תאונת הדרכים הקשה שעבר ושערוריית הציוצים ההומופוביים שהובילה לפרישתו מהנחיית טקס האוסקר האחרון.

בפרק השלישי של הסדרה, פאריש מספרת כיצד גילתה בשנת 2017 על הרומן שבעלה ניהל. לפי פאריש, היא קיבלה הודעה מאדם שאיננה מכירה, ובו סרטון של הארט עם אישה אחרת. על אף העובדה שהייתה בהריון באותו זמן עם בנם המשותף, זוגתו של הארט מסבירה כי "פשוט לא הייתי מוכנה לוותר באותו זמן על המשפחה שלי". כבר באותה שנה פרסם הארט סרטון באינסטגרם בו התנצל באופן פומבי כלפי אשתו וילדיו מנישואים קודמים על כך שנאלצו להתמודד עם מעשיו. כעת, הארט מתאר כיצד המשבר המשפחתי השפיע עליו. "כשראיתי את התוצאות של ההתנהגות חסרת האחריות שלי (...) זה קרע אותי".

 

View this post on Instagram

Sending so many apologies to my wife & kids. I gotta do better and I will. I'm not perfect and have never claimed to be ...I love you all.

A post shared by Kevin Hart (@kevinhart4real) on

התייחסות למקרה מופיעה גם בטריילר לסדרה, המציג עימות בין בני הזוג בנוגע למעשיו של הארט. בטריילר נצפית פאריש מספרת בדמעות להארט כי הרגישה מושפלת פומבית בעקבות מעשיו ולא האמינה איך הוא  איפשר לדבר כזה לקרות. פאריש היא לא היחידה אשר זועמת על הארט בעקבות המקרה. מונטיה סבג, האישה עימה הארט מקיים יחסים סרטון, תבעה מוקדם יותר השנה את הקומיקאי ב-60 מיליון דולר, בטענה כי הוא וחברו ג'יי טי ג'קסון צילמו אותה שלא בידיעתה.

לפני חודשיים שבר הארט שתיקה לאחר התאונה שעבר ושיתף בסרטון פרטים אודות מצבו הרפואי. הארט שהה בבית החולים במשך שבועיים ומאז מקפיד על פעולות שיקום ופיזיותרפיה בעקבות שלושת השברים בעמוד השדרה שלו. הארט גם סיפר כי בעקבות התאונה "התחיל לראות דברים אחרת" וכי הוא לא לוקח יותר אף דבר כמובן מאליו.