רק לפני שלושה חודשים השחקנית הבריטית מייסי וויליאמס (אריה סטארק ממשחקי הכס) הודיעה כי בכוונתה להתרחק מאור הזרקורים לזמן מה. כשוויליאמס נשאלה בראיון למגזין הרולינג סטון מדוע החליטה לצבוע את שיערה בורוד היא הסבירה: "אני מניחה שבאופן לא מודע צבעתי את השיער בורוד כי לא רציתי לעבוד, זאת דרך די טובה לעצור את זה".

אלא שאמירות לחוד וליהוק לחוד, השבוע פורסם שוויליאמס תופיע בתפקיד הראשי בסדרת הקומדיה שבועיים לחיות (Two weeks to live), שצילומיה יחלו מאוחר יותר השנה. יוצר הסדרה הוא גבי הול (בגידה) והיא תכלול 6 פרקים שיעלו יחד במהלך השנה הבאה (בינג'!).

View this post on Instagram

will remember last night for the rest of my life. i am beaming. *update* shoutout to my pinkie in the third pic

A post shared by Maisie Williams (@maisie_williams) on

בהפקת הסדרה חשפו שוויליאמס תגלם את דמותה של קים נואקס ב"סיפור קומי על אהבה ונקמה שנולדה ממתיחה שהשתבשה קשות". נואקס היא נערה צעירה המוברחת על ידי אימה לכפר נידח. היא תמצא את עצמה בורחת יחד עם אחיה, חבר וסכום גדול של כסף מחבורת פושעים ומהמשטרה. נואקס לא תמימה, מדובר בדמות חזקה, קשוחה ובעלת כישורי הישרדות, שתדע להגן על עצמה ועל יקיריה ולתקוף את אויביה.

אולי במקרה ואולי לא, התפקיד נשמע מאוד דומה לתפקידה של וויליאמס במשחקי הכס, אריה סטארק, שזכורה בכך שחיסלה את מלך הלילה והצילה את הממלכה. בפרק הסיום של סדרת הלהיט המדוברת של HBO, ששודר רק בחודש שעבר, צפו בבריטניה כ5.7 מיליון צופים. זה היה המשדר הכי נצפה ברשת הבריטית Sky, שעומדת גם מאחורי הפרויקט הנוכחי של וויליאמס.

"אני מאוד מצפה להשתתף בפרויקט חדש, אני חושבת שלשבועיים לחיות יש פוטנציאל אדיר ואני רוצה לעשות משהו אחר ונפלא עם הצוות הנפלא הזה", אמרה וויליאמס.