העונה החמישית של "כנופיית ברמינגהם" הסתיימה אמנם כבר לפני מספר חודשים, אבל הסוף הפתוח שלה, שבה כל התוכניות היפות של טומי שלבי התנפצו לרסיסים ברגע האחרון, השאירו את הצופים עם הלשון בחוץ מאז הסתיו, ומזג האוויר רק הולך ומתקרר. בתחילת השבוע אף פורסמה תמונה של כוכב הסדרה, קיליאן מרפי, בתספורת הייחודית של טומי, שבאופן מסורתי נועדה לבשר למעריצים שצילומי העונה החדשה אכן עומדים להתחיל באופן רשמי, והציפייה נכנסת להילוך גבוה.

התסריטים, אגב, כבר מוכנים מאז חודש דצמבר האחרון - "סיימתי לכתוב אותם וזו העונה הטובה ביותר", אמר ל-BBC יוצר הסדרה, סטיבן נייט, שאף העניק לה כותרת מסקרנת: טרגדיה. מתי נזכה גם אנחנו לראות אותה? ובכן, בדרך כלל עונה חדשה של הסדרה יוצאת מדי שנה, אם כי ב-2015 וב-2018 לא שודרו עונות כלל. יחד עם זאת, אם התסריטים גמורים והצילומים כבר החלו (שמועות מדברות על תחילת פברואר בליברפול ובסקוטלנד), יש סיכוי סביר שהעונה השישית תשודר בבריטניה בסתיו הקרוב (ומאוחר יותר תגיע גם לנטפליקס ואלינו). מקסימום, אם הלו״ז יתעכב, היא לא תגיע מאוחר יותר מאביב 2021, כלומר עוד כשנה שלמה מעכשיו.

View this post on Instagram

Ready for S6 —-✅Follow for more! —- —- •Join the gang! @peakyblindersoriginal •SHOP link in bio!✅ • • #peakyblinders #thomasshelby #arthurshelby #johnshelby #finnshelby #cillianmurphy #paulanderson #joecole #finncole #helenmccrory #byorderofthepeakyblinders #byorder#tomhardy #alfiesolomons#peakyblindersstyle #samneill #pollygray #adashelby #peakyblindersquotes #peakyblindersedit #peakyfuckingblinders.

A post shared by Peaky Blinders Insider (@peakyblindersinsider) onמי צפוי להשתתף בה? ובכן, קיליאן מרפי כבר בפנים כאמור, ורוב הסיכויים שגם פול אנדרסון (בתור האח הבכור במשפחה, ארת'ור שלבי), הארי קירטון (בתור האח הצעיר פין) וגם סופי רנדל (איידה ת'ורן, האחות היחידה במשפחה) יפציעו לצדו. כמו כן, למרות שהדודה פולי התפטרה מהחברה, סביר להניח שנראה גם אותה שוב, וכך גם את אשתו השנייה של טומי, ליזי שלבי (נטשה אוקיף), למרות שהיא לא בדיוק הייתה מעריצה שלו בסוף העונה החמישית. כמו כן, במאי הסדרה אנתוני ביירן (שימשיך לביים גם את העונה השישית) אישר כי המנהיג הפאשיסטי אוסוולד מוזלי (סאם קלפין) ישוב גם הוא, למורת רוחו של טומי.

אבל האם רעייתו של ארתור, לינדה שלבי, יצאה מהסדרה? האם ג'ינה גריי הצליחה לשכנע את מייקל לצאת לדרך חדשה? ומה יעשה טומי עכשיו שהקמפיין להפלת אוסוולד מוזלי התמוטט מבפנים? מה יהיו ההשלכות של זה, והאם הוא יעז לצאת נגד מוזלי שוב? האם פין ייקח אחריות על ניסיון הרצח הכושל? האם הזיותיו של טומי על אשתו המנוחה גרייס יימשכו גם בעונה הנוכחית? והאם הפצעתו המחודשת של טום הארדי בפרק האחרון בתור אלפי סולמונס מעידה על כך שהוא חוזר לסדרה? (כנראה שכן). וכמובן - מי הלשין והרס את כל התוכניות?

נייט, אגב, טוען כי למרות שהתוכניות המקוריות היו לסיים את הסדרה בסוף העונה החמישית, החזון המחודש שלו כולל לפחות שתי עונות נוספות, כלומר אפשר להיות בטוחים שתהיה גם עונה שביעית. בנוסף טוען נייט כי לא מעט כוכבים הוליוודים נמצאים איתו בקשר מתמיד בנוגע להופעות אורח - שמות כמו סמואל אל. ג'קסון, בראד פיט, סנופ דוג וג'וליה רוברטס (ששמועות טוענות שאף תפציע כבר בעונה הנוכחית).