שעשועון המכשולים "ווייפאאוט", ששודר בארה"ב עד שנת 2014, מבצע בימים אלה קאמבק לטלוויזיה האמריקאית וזוכה לריבוט, אותו ינחו הפעם השחקן והמתאבק ג'ון סינה, הקומיקאית ניקול באייר ("הצלחתי!" בנטפליקס) והדוגמנית קמיל קוטסק. ביום רביעי האחרון, במהלך צילומי הפרקים החדשים, הפקת התכנית נאלצה להתמודד עם אסון על סט הצילומים, וזאת לאחר שאחד המתמודדים בה מצא את מותו.

על פי דיווחים, אחד מהמתמודדים בעונה החדשה, גבר בשנות השלושים לחייו, נזקק לטיפול רפואי לאחר שהשלים את מסלול המכשולים של השעשועון. אותו מתמודד, ששהה לצד המסלול על הסט שבסנטה קלריטה, קליפורניה, חווה כאבים בחזה, ואנשי הצוות הרפואי של התכנית נדרשו לטפל בו באמצעות דפיברילטור. המתמודד הובהל לבית החולים הסמוך, ובהמשך אותו יום הרופאים המטפלים קבעו את מותו. 

משתתפי "ווייפאאוט", יש לציין, עוברים בדיקות רפואיות קפדניות לאחר הרשמתם לתכנית, שנעשות במטרה למנוע תאונות כאלה ואחרות. בנוסף, סט הצילומים מכיל מספר רב של פרמדיקים, רפואים ואחראי בטיחות. לאחר האירוע הטרגי, צילומי התכנית השובתו ולא נמשכו כמתוכנן בימים חמישי ושישי, וכעת ההפקה נכנסת לפגרה קצרה בשל חג ההודיה שנחגג השבוע. שמו של המתמודד טרם פורסם, ובשלב זה לא ידועים פרטים נוספים אודות מותו. 

"אנחנו מציעים את תנחומינו הכנים למשפחה", נמסר מטעם הנציגות האמריקאית של חברת אנדמול שיין, המפיקה את "ווייפאאוט", "המחשבות שלנו נמצאות איתם בזמנים האלה". "אנחנו הרוסים לשמוע על מותו, ושולחים את הסימפטיה העמוקה שלנו אל המשפחה", מסרו ברשת TBS, שצפויה לשדר את הגרסה המחודשת לשעשועון - כשבשלב זה עוד לא ברור מתי היא תעלה.