בימים קשים כמו אלה, קבוצות רבות של אנשים מרחבי העולם מתגייסות למען מטרה משותפת, עזרה לקשישים, תרומת ציוד לבתי חולים או סתם ניסיונות להעלאת מצב הרוח - לא חסר מה. קומיקאי אמריקאי בשם קווין טי. פורטר החליט גם הוא לגייס סביבו אנשים למען דבר יוזמה מיוחדת, אם כי קצת פחות חיובית מאחרות - להשחיר על אלן דגנ'רס. 

"כרגע כולנו צריכים קצת טוב לב. אתם יודעים, כמו שאלן דג'נרס תמיד אומרת", צייץ פורטר, ברמיזה לקאצ'פרייז "Be Kind to One Another" איתו מסיימת דג'נרס כל פרק של תכנית האירוח בהנחייתה. ועל אף שדג'נרס נחשבת לאישה אהובה ומוערכת בקרב שכבה חזקה מאוד של סלבס בהוליווד, "היא גם ידועה לשמצה בתור אחד האנשים האכזרים בעולם", הוסיף הקומיקאי. פורט הציע גם יוזמה לחשיפת הפנים האמיתיות, לכאורה, של הקומקיאית: על כל סיפור מופרע ומרושע אודות דג'נרס שאחד מעוקביו יספר, יתרום פורטר סכום של שני דולרים לארגון צדקה המיועד לספק מזון לנזקקים בלוס אנג'לס. 

הציוץ של פורטר זכה ליותר מאלף תגובות, כאשר רובן כוללות כמה תיאורים של סיטואציות לא סימפטיות בכלל בהן הייתה מעורבת המנחה, שכאמור, נחשבת לאחת הדמויות האהובות ביותר בתרבות האמריקאית, ותכנית האירוח שלה מושלת בנתוני הרייטינג של המשבצת בה היא משודרת כבר יותר מעשור. כעבור יומיים פרסם פורטר עדכון, וכתב כי אמנם קשה לדעת אילו מהסיפורים מומצאים ואילו מומצאים, אך להערכתו מדובר בכ-300 השחרות מהימנות - ולכן תרם סכום של 600 דולרים לארגון הצדקה. בשמה של דג'נרס, כמובן. 

שחקנית בשם כריס פארה כתבה: "עבדתי ב'ריל פוד דיילי' (מסעדה המגישה מזון אורגני, ר.א), ושירתּי אותה ואת פורשה (דה רוסי, בת זוגה של אלן) בארוחת בראנץ'. היא כתבה מכתב לבעלים והתלוננה על הלק המקולף שלי (לא שהוא נגע לה בצלחת, הוא פשוט היה על היד שלי). עבדתי עד שעת הסגירה יום קודם וזה היה הבוקר למחרת. היא כמעט גרמה לפיטוריי".

תסריטאי בשם בנג'מין סיימון סיפר כי "יש לה 'אף רגיש' אז כולם חייבים ללעוס מסטיק מתוך קערה שנמצאת מחוץ למשרד שלה לפני שהם מדברים איתה, ואם היא חושבת שאתה מסריח באותו יום אתה נאלץ לחזור הביתה ולהתקלח". בנוסף, סיימון תיאר גם מקרה בו עובד חדש הגיע להפקת התכנית והתבשר כי "כל יום היא בוחרת מישהו אחר לשנוא". לפי סיימון, זה אכן היה המצב, ולמחרת היא כבר "הייתה רעה למישהו אחר לגמרי".

גולש אחר, שעבד בתור עוזר הפקה בתכנית האירוח של דיוויד לטרמן בנטפליקס, סיפר: "רשימת הדרישות שלה כללה 50 פריטים שונים, אחד מהם היה חטיפי כרובית טבעוניים מסוג ספציפי, שהיו כל כך נדירים שנאלצתי לנסוע ל-15 חנויות שונות למצוא אותם והיא בכלל לא נגעה בהם". 

גולשת אחרת, שעבדה בתוך העוזרת האישית של הסוכן שלה, סיפרה כי הדבר הראשון שלמדה בתפקיד הוא שכאשר דג'נרס מתקשרת לסוכן והוא נמצא בפגישה עם לקוח אחר, עליה לקרוא לו תחת התירוץ של "הילדים שלך על הקו, זה מקרה חירום". "היא לא מוכנה שיחזרו אליה אף פעם, אחרת היא הייתה מפטרת אותו", הסבירה.

 

גולשים אחרים ציינו סיפורים שדווקא לא מבוססים על חוויה אישית שלהם, אלא מסתמכים על סיפורים ידועים אודות המנחה. "קתי גריפין אמרה שכשג'ואן ריברס מתה, אלן סירבה בנחרצות לערוך לה מחווה כי הקומדיה שלה (ושל קתי) הייתה 'מהסוג הלא נכון'", כתב אחד מהם. גולש נוסף הזכיר את הקטע מתוך התכנית בו דג'נרס אילצה את מריה קארי להודות שהיא בהריון, למרות שניכר היה כי קארי לא מעוניינת לעשות זאת. שבועות אחר כך, קארי אף עברה הפלה.