תעשיית הטלוויזיה נכנסת לעוצר בעקבות התפרצות נגיף הקורונה מסביב לעולם, והניסיון הבינלאומי למנוע את הפצתו. אחרי הבשורה על כך שהפקות רבות, בהן "ריברדייל" ו"האנטומיה של גריי" שעונותיהן כבר החלו, וגם פרויקטים עתידיים כמו העונה הבאה של "הרווק" ואפילו הסדרה "טייפון", שצולמה ברחבי ישראל, הגיע גם תורה של גל גדות. הפקת הענק של נטפליקס "Red Notice", בכיכובם של גדות, דוויין ג'ונסון וריאן ריינולדס, נעצרה בעקבות התפרצות הנגיף אחרי שבשבועות האחרונים נעשו מספר נסיונות מטעם נטפליקס לצמצם את סיכויי הידבקותם של הכוכבים.

את החדשות על עצירת הצילומים בישר ג'ונסון, שכתב בפוסט באינסטגרם: "אנחנו משהים את הפקת הסרט 'Red Notice' החל מיום שני הקרוב במשך השבועיים הקרובים... הדבר הכי חשוב כרגע הוא שכולנו נגיע הביתה למשפחות המודאגות שלנו. נמשיך לעקוב אחרי ההתפתחויות במצב הזה ונעשה את ההחלטות הטובות ביותר, קודם כל בשביל המשפחות שלנו ורק אז עבור העסקים שלנו".

"Red Notice" הוא עלילת ריגול ומתח שמצולמת במספר לוקיישנים, ונחשבת להפקה היקרה ביותר בתולדות סרטי נטפליקס, עם עלות משוערת של כ-200 מיליון דולרים. הפקת הסרט, שנכנסה להילוך גבוה בחודש האחרון, נערכה ברובה בסטים ובאולפנים באטלנטה, ותחילה דווח כי גל גדות הוטסה למקום בטיסה פרטית לדרישת נטפליקס, וזאת כדי שלא תעבור בנמל תעופה הומה אדם ותגביר את סיכויי ההידבקות. שבועיים לאחר מכך, וביישור קו עם שאר ענקיות התעשייה, החליטה נטפליקס להקפיא מיידית את העבודה בכל ההפקות המתגלגלות שלה, בהן "דברים מוזרים" שסגרה גם היא את הסט בסוף השבוע.

View this post on Instagram

We are pressing pause on our @netflix production of RED NOTICE effective this Monday for the next two weeks. It’s my privilege to speak eye to eye with our entire crew to help give a little clarity and guidance, as the most important thing right now is for us to get everyone home to their concerned families. Gotta protect our babies, spouses, loved ones and elderly. We’ll continue to monitor and assess this situation closely to make the best decisions for our families first and then our businesses. We’re a resilient nation who ultimately, will always rise to the occasion to be accountable and work together to overcome whatever hardship lies in front of us. Our country will do its job, as the rest of the world will do theirs. Everyone please stay healthy, vigilant, safe and let’s protect one another. We’re all in this - together. DJ @sevenbucksprod @flynnpictureco @Netflix

A post shared by therock (@therock) on

ובעוד רשתות אחרות בארצות הברית מתמודדות כבר עכשיו עם הקושי שבייצור תכנים אקטואליים, נטפליקס נסמכת לרוב על תכני ספרייה, וסדרות שכבר צולמו ונערכו, ולכן אם וכאשר תספוג פגיעה בלוח השידורים שלה, זה יקרה רק לקראת סוף הקיץ והסתיו. לעת עתה, יש לגל גדות וריאן ריינולדס מה לראות בבינג' בזמן שהם בבית.