ביום ו' האחרון עלתה בנטפליקס העונה הרביעית של "מראה שחורה", ופרק הפתיחה שלה - "U.S.S. Callister" - כבר הספיק לזכות לכל כך הרבה שבחים שכנראה כבר נכנס לפנתיאון בתור אחד מהפרקים הטובים ביותר של בתולדות הסדרה. 

זהו אחד הפרקים הארוכים ביותר של "מראה שחורה" - הוא נמשך 76 דקות, ומספר על גאון מחשבים מבודד חברתית עם התמכרות רעילה לגיימינג. מי שעומד במרכזו הוא השחקן ג'סי פלמונס, המוכר מסדרות כמו "אורות ליל שישי", "שובר שורות" ו"פארגו", אבל מה שבאמת יוצא דופן בפרק אלו שתי הופעות אורח קטנות שאולי פספסתם, ושתיהן קשורות מאוד לפלמונס עצמו. 

קירסטן דאנסט וג'סי פלמונס ב"פארגו" (צילום: HOT)
שם הכל התחיל. פלמונס ודאנסט מתוך "פארגו" | צילום: HOT

הראשונה שהבליחה בפרק הייתה השחקנית קירסטן דאנסט, מי שכיכבה בעבר לצד פלמונס בסדרה "פארגו" ומנהלים כיום מערכת יחסים שכוללת אירוסים וגם ילד ראשון בדרך. האם דאנסט קיבלה פרוטוקציות כדי להשתחל לפרק של הסדרה הנחשבת? כנראה שלא, שכן מדובר בהופעה אורח כה קטנטנה - שמספיק למצמץ כדי לפספס אותה לחלוטין - השחקנית נראית מסתובבת ברחבי חברת קאליסטר, המנוהלת חלקית על ידי דמותו של פלמונס:

האיחוד המרגש השני שקרה בפרק בלי ששמנו לב (אלא אם כן אתם מעריצי הארדקור) היה זה של ג'סי פלמונס וג'סי נוסף שכולנו מכירים ואוהבים - כן, אהרון פול. השניים שיחקו יחד במהלך העונות האחרונות של "שובר שורות", ואמנם הוא לא הופיע פיזית על המסך בעת הפרק - אבל קולו של פול, שנוכל לזהות בכל מקום (בעיקר אחרי שדיבב בגאון את דמותו של טוד ב"בוג'אק הורסמן"), נשמע ברקע כשהוא מקריא את השורות האחרונות שסוגרות את הפרק בדמותו של גיק מחשבים בלתי נראה. 

tvbee בפייסבוק