סדרת הדוקו "טייגר קינג" (חיות רעות), שעלתה לשידור בחודש מרץ והציגה לצופים את עולמם הצבעוני והקיצוני של בעלי גני החיות הפרטיים בארצות הברית (בדגש על מומחים מטעם עצמם לגידול נמרים ושאר חיות פרא), זכתה להצלחה גדולה והפכה את גיבוריה לסלבס. מיליוני צופים מכל העולם - נטפליקס דיווחה שיותר מ-64 מיליון משקי בית צפו בסדרה - נחשפו לעימות ארוך השנים בין מגדל הנמרים/זמר/אייקון אופנה ג'ו אקזוטיק ואויבתו המושבעת, פעילת זכויות בעלי החיים קרול בסקין.

בסקין פעלה שנים ארוכות לסגירת גני החיות של אקזוטיק, וחלק מתלונותיה שולבו בכתב האישום נגדו, שהוביל לכך שאקזוטיק מרצה כעת תקופת מאסר ארוכה בגין התעללות בבעלי חיים. אקזוטיק, לעומת זאת, וכן מגדלי בעלי חיים נוספים שהופיעו בסדרה, הפיצו שמועה שטוענת כי בסקין הרגה את בן זוגה לשעבר, גון לואיס, והאכילה בבשרו את חתולי הפרא שהיא עצמה מגדלת בגן חיות שיקומי.

המאבק בין בסקין ואקזוטיק זכה היום לתפנית מפתיעה, כשבסקין זכתה בבעלות על גן החיות הפרטי של אקזוטיק, שממוקם במדינת אוקלהומה בארצות הברית. גן החיות נסגר אמנם למבקרים אחרי התפרצות נגיף הקורונה בארה"ב, אך נפתח מחדש בחודש שעבר בשם החדש "טייגר קינג פארק" - שמסתמך, כמובן, על הצלחתה של הסדרה - ומשך מאז פתיחתו לאלפי מבקרים. בסקין זכתה בגן החיות כחלק מתביעת עבר שהגישה נגד אקזוטיק ואמו, שנפסקה לטובת בסקין ובמסגרתה נגזר על אקזוטיק לשלם לה פיצויים בסך מיליון דולרים. כיוון שלא היה יכול לעמוד בתשלום, הוחלט לחלט את "טייגר קינג פארק" ולהעבירו לבעלותה של בסקין תוך 120 ימים. 

כזכור, אקזוטיק עצמו מכר את גן החיות המדובר לחובב חיות הפרא הראוותני ג'ף לואו ובת זוגו, לורן, שהופיעו שניהם בסדרה, והוצגו בה כמטפלים חסרי אחריות. בית המשפט הפדרלי שפסק לטובת בסקין בתביעה נגד אקזוטיק טען גם כי המכירה של גן החיות לג'ף ולורן לפני כארבע שנים היתה לא חוקית, מה שהחזיר את השליטה על הגן והרווחים ממנו לבעלותו של אקזוטיק, וכתוצאה מכך לבעלותה העתידית של בסקין.

בני הזוג לואו, שבעצמם לא היו שבעי רצון מקניית וניהול גן החיות של אקזוטיק מסרו את תגובתם לאתר הרכילות TMZ ואמרו: "כבר הרבה זמן שחיכינו לשופט שיבטל בסופו של דבר את עסקת רכישת הקרקעות שנעשה ב-2016. אנחנו אסירי תודה לכך שהוא התעכב בהחלטתו ואפשר לנו להשלים את הקמת 'טייגר קינג פארק' החדש בתאקוויל, אוקלהומה, מאחורי הקזינו הגדול בעולם". כי חבל לנצל כל הזדמנות ליחסי ציבור עצמיים. השניים התייחסו בהודעתם גם לבסקין, והוסיפו שמן למדורת השמועות על כך שהיא אחראית למות בן זוגה: "בהתחשב בכך שהיא שילמה כ-2 וחצי מיליון דולרים במרדף אחר פיצויים של מיליון דולרים, אנחנו מברכים אותה על רכישה של 64,000 מ"ר באזור הכפרי של אוקלהומה. האפשרות לקבור שיירי אדם בלי שימצאו אותם באזור כזה תגרום לה להרגיש בבית".

View this post on Instagram

A post shared by Tiger King Park (@tigerkingpark) on