השחקן ג'רי מסינג, המוכר במיוחד בזכות השתתפותו בסדרה "פריקים וגיקים", עושה צעדים משמעותיים במאבק שלו בהשלכות הקורונה – אבל הוא עדיין לא השתקם לחלוטין. השחקן, שמוכר גם בזכות היותו מם ויראלי שזכה לשם "Fedora Guy", נותר משותק חלקית בעקבות הנגיף, והוא אינו יכול להזיז את ידיו ורגליו, או אפילו לעמוד או ללכת ללא סיוע. כיום, נמצא מסינג במוסד טיפולי בטמפה שבפלורידה, שם הוא עובר טיפולי פיזיותרפיה על מנת להחזיר לעצמו את השליטה ברגליו. עם זאת, הרופאים אמרו כי ההתאוששות שלו עשויה לקחת זמן מה.

הכל התחיל בחודש שעבר לאחר שמסינג, שמתגורר עם הוריו בטמפה, החל לחוש ברע והתקשה לנשום, זאת על פי אביו ג'יימס. השחקן התעקש בזמנו שהוא בסדר, אך קשיי הנשימה שלו המשיכו גם ביום למחרת. אביו, מצידו, ביצע בו בדיקת חמצן בדם וגילה נתונים מדאיגים. ג'יימס מיהר לפנות את בנו לבית החולים, שם הוא אובחן כחיובי לנגיף הקורונה; על פי דיווח של TMZ, הוא אובחן כחיובי בין קבלת החיסון הראשון לשני. בזמן אשפוזו, מסינג נזקק למכונת הנשמה.

ג'רי מסינג, מתוך "פריקים וגיקים" (צילום: DreamWorks SKG, צילום מסך)
שיחק בסדרה לצד ג'יימס פרנקו וסת' רוגן. ג'רי מסינג ב"פריקים וגיקים" | צילום: DreamWorks SKG, צילום מסך

לפני כשבוע וחצי הוא שוחרר מהטיפול הנמרץ, לאחר שהרופאים הבינו כי הוא כבר מסוגל לנשום ללא סיוע מלאכותי. תסמיני המחלה, כמו חום גבוה ושיעולים, גם הם שככו מאז שהוא החלים מקורונה. הרופאים שואפים להשלים את תהליך החיסון של מסינג, אך הם מעוניינים לחכות עד שיהיו בטוחים כי הוא יחלים גם מדלקת הריאות, שתקפה אותו במקביל לנגיף הקורונה. 

השחקן מוכר בזכות "פריקים וגיקים" מ-1999 - ששיחקו בה גם ג'יימס פרנקו וסת' רוגן - וגילם בה את דמותו של גורדון קריספ. נוסף על כך, הוא השתתף בסרט "Addams Family Reunion", ושיחק תפקיד אורח ב"Even Stevens", בה כיכב שיה לה-באף. כיום, כאמור, הוא מזוהה בעיקר בזכות המם שבו הוא מככב, בו הוא נראה חובש כובע פדורה לראשו ומטה אותו בידו.

ג'רי מסינג, Fedora Guy (צילום: twitter)
תמונתו הפכה למם ויראלי. ג'רי מסינג | צילום: twitter