אשלי פארק בוודאי מוכרת לכם בתור מינדי, חברתה האופנתית, התוססת והתומכת של אמילי קופר מהלהיט המדובר של נטפליקס "אמילי בפריז". דמותה בסדרה נכנסת למשבצת הכמעט-מדריכה, כשהיא מסבירה לאמילי את כל (אבל כל) מה שצריך לדעת על עיר האורות, לתפיסתה. אמנם רק עכשיו, עם עליית הסדרה, פארק הפכה לשם מוכר של ממש - אבל השחקנית כבר הספיקה לצבור מוניטין די מרשים, כשכבר לפני שש שנים היא עשתה את הופעת הבכורה שלה בברודוויי, והספיקה להשאיר את חותמה במופעי ענק כמו "מאמא מיה!", "המלך ואני", והגרסה הבימתית של "ילדות רעות" האייקוני. בשבוע האחרון, פארק התראיינה למגזין קוסמופוליטן, וסיפרה על קריירת המשחק הנוסקת שלה - אבל גם על תקופה לא קלה בחייה, כשהייתה נערה צעירה וחלתה במחלת הסרטן.

בראיון, פארק סיפרה על התמודדותה עם סרטן מסוג לוקמיה, איתו אובחנה כשהייתה בת 15 בלבד. "אנשים מעלים את חוויית הסרטן שלי הרבה פעמים", הודתה, "ממש לא אכפת לי לדבר על זה. אני חושבת שזה ממש חשוב לדבר על זה - אבל אני גם מעריכה את זה כשלא מבקשים ממני לדבר על החוויה, או על איך שזה השפיע על איך שאני חיה את החיים שלי". כשהייתה נערה, השחקנית חוותה משבר זהות לא פשוט, שהתגבר עם הופעת המחלה: "אף פעם לא רציתי להיות 'האסיאתית'", הסבירה פארק, "ואז בגיל 16 אני הפכתי להיות 'הקירחת' ו'החולה'". לפי פארק, היא רצתה להימנע ממצב בו יגדירו אותה לפי המחלה שלה, והייתה נחושה לא לתת לסרטן לעצב את חייה ואת מי שהיא.

View this post on Instagram

A post shared by •• Ashley Park •• (@ashleyparklady) on

בהמשך הראיון, השחקנית הודתה כי היא סירבה להקשיב לנזקים הפוטנציאלים שהיו עלולים להיגרם לה בעקבות טיפולי הכימותרפיה שעברה, כדי לא לתת למחלה לקחת את מי שהיא: "לא רציתי לדעת שאולי אהיה לא פורייה או שהלב שלי יפסיק לעבוד או כל אחד מהדברים האלה, כי ברגע שאת אומרת את זה פעם אחת, את חושבת על זה". "אפילו שהגוף שלי ניצח את המחלה, אם הייתי נותנת לה לשנות משהו בחיי - היא הייתה מנצחת", הסבירה. 

פארק סיפרה גם על קריירת המשחק שלה ועל האופן בו היא מתמסרת לתפקידים השונים: לפי דבריה, משחק דורש "לחיות בעולם של נרקיסיזם". "את חייבת לחשוב על עצמך כל הזמן, על איך להשתפר באמנות שלך, על מה שאת עושה, על איך שאת נראית, על מה שאת אומר. ובשלב מסוים זה אוכל אותך, ואת חייבת לעשות משהו כדי לתת בחזרה". כשפארק נשאלה על התוכניות שלה להמשך, היא סיפרה כי "בעוד שלוש שנים, אני רוצה לגור בדירה מספיק גדולה בה אוכל לגדל מתבגרים. אני לא חושבת שאני מוכנה להיות אמא עכשיו, אבל אני ממש רוצה להיות אמא שדואגת ומטפחת". פארק גרה כיום בדירה ניו יורקית - הבית הראשון אי פעם בבעלותה, והיא שיתפה בראיון כי "אני חושבת שלהתחבר לעצמך באמת כאישה, זה להיות בסדר עם לחיות לבד. להיות במסלול בו אין לך עמיתים סביבך כל הזמן".