מי שכבר סיים לצפות בעונה השנייה של "ברידג'רטון" יודע שהיא שונה מאוד מקודמתה. ההבדל המרכזי: העונה הראשונה הייתה עמוסה בסצנות סקס (ונודעה בזכות כך), ובעונה השנייה מופיעה סצנת סקס אחת בלבד. בין אם אתם מחובבי העונה החדשה ובין אם אתם נמנים על אלה שרואים בה אכזבה גדולה, לדבר אחד אי אפשר להתכחש: סצנת הסקס ההיא הייתה בלתי נשכחת.

לאורך העונה ישבנו וחיכינו למימוש המתח המיני בין אנתוני, הבכור למשפחת ברידג'רטון וגיבור העונה, ובין קייט שארמה, מושא אהבתו האסורה; הם החליפו מבטים, חיככו אצבעות, התגרו זה בזו מכאן ועד להודעה חדשה וכמעט-התנשקו לפחות פעם אחת. בשלב מסוים כבר התחשק לנו לצעוק על הטלוויזיה "תשכבו כבר!", ואחרי שבעה פרקים ארוכים – זה סוף סוף קרה: השניים הבינו שהם אינם יכולים להתכחש עוד לתשוקות שלהם ועשו אהבה בחצר כאילו אף אחד לא יכול לראות אותם. ככה זה כשמתאפקים כל כך הרבה זמן.

בכל מקרה, החיבור בין אנתוני (בגילומו של ג'ונתן ביילי) לבין קייט (בגילומה של סימון אשלי) היה כל כך מהפנט – עד כדי כך, שלרגעים אפשר היה לחשוב שהמשיכה העוצמתית בין השניים מתקיימת גם בחיים האמיתיים. צר לנו לבאס אתכם, אבל זה לא המצב. בסדרה, סצנת הסקס נראתה לוהטת וספונטנית – אבל במציאות, כדי לצלם אותה נדרשו כמה התאמות ופרוצדורות, שיוודאו ששני השחקנים מרגישים בנוח עם הסיטואציה.

מתוך "ברידג'רטון" (צילום: נטפליקס, צילום מסך)
מתוך "ברידג'רטון" | צילום: נטפליקס, צילום מסך

"מדהים כמה התעשייה התקדמה בתחום הזה, בפרק זמן של שנה", אמר ביילי בריאיון לרדיו טיימס, כשהוא מתייחס ככל הנראה לעבודתן של מתאמות האינטימיות על הסט, שתפקידן להבטיח שצילומים של סצנות סקס מתנהלים בצורה בטוחה ונוחה. בסמוך לעלייתה למסך של העונה הקודמת של "ברידג'רטון", פיבי דינבור - שמגלמת את דפני - התייחסה בהרחבה למשמעות האדירה שיש למתאמת האינטימיות על הסט: "הרגשתי כל כך בטוחה לדעת שהיא שם", אמרה, וסיפרה כי בינה לבין רגה ז'אן פייג', שגילם כמובן את סיימון, הונחו חפצים שימנעו חיכוך גופני ביניהם בעת צילום הסצנות המהבילות. 

אותה הפרקטיקה התקיימה גם בעונה השנייה של הסדרה. בהמשך הריאיון לרדיו טיימס, הסביר ביילי על אביזר אחד ומפתיע שנעשה בו שימוש בצילומי סצנת הסקס, ובמטרה למנוע חיכוך גופני של ממש: כדור רשת חצי מנופח. כן, קראתם נכון. "יש טריקים חדשים כמו כריות קטנות, וזה מדהים מה אפשר לעשות עם כדור רשת חצי מנופח. אם שני אנשים מצלמים סצנת סקס, יש כלל שאומר שצריכים להיות שלושה חוצצים ביניהם", הוא הסביר. "אז יש אקטים מסוימים שבהם שימוש בכדור רשת חצי מנופח יכול לאפשר תנועה, אבל בלי לגעת אחד בשנייה באמת. זה די מטופש, האמת, והיו לנו כמה רגעים קורעים מצחוק, אבל זה הפך את זה לפחות מביך".