קשה לזכור, אבל לדרמה המשפטית "Suits" היו עוד כמה כוכבים חוץ ממייגן מרקל. למעשה, הסדרה המשיכה לשתי עונות נוספות לאחר שמרקל נטשה את הקריירה ההוליוודית לטובת חברות במשפחת המלוכה (אותה היא כבר הספיקה לעזוב חלקית), ולצופים סופר כי דמותה של מרקל, רייצ'ל זיין, עברה לחיות בסיאטל. אבל רייצ'ל לא עברה לשם לבד, אלא עם עוד אחד מעורכי הדין בסדרה, שהפך עם הזמן לבן זוגה: מייק רוס, אותו גילם פטריק ג'יי אדמס - שעזב גם הוא את הקאסט בתום העונה השביעית.

למרות שהדמויות שלהם הפכו לזוג, אדמס ומרקל די ניתקו את הקשר מאז שנפרדו מהסדרה. היא, כאמור, נישאה לנסיך הבריטי הארי והביאה איתו לעולם את בנם ארצ'י, וגם הוא הפך לאב, והביא לעולם בת יחד עם זוגתו, כוכבת "שקרניות קטנות" טרויאן בליסאריו (השניים, יש לציין, כן נכחו בחתונתם של הזוג המלכותי). עכשיו, בראיון חדש, אדמס מספר כי לא רק שהוא ומרקל כבר לא נמצאים בקשר טוב כמו בעבר - אלא שהם ממש הפסיקו לדבר האחד עם השנייה. אבל לא מדובר בסכסוך כלשהו, אלא פשוט מחשש אישי של השחקן. "למען האמת, אני חושבת שהייתי מאויים", סיפר אדמס בראיון למגזין Radio Times, "אין לי ספק שהייתי יכול להרים את הטלפון ולהתקשר אליה בכל רגע, אבל אני לא יודע מה הייתי אומר לה". 

לפי אדמס, הוא ומרקל כן שוחחו כאשר כל אחד מהם הפך להורה. "אחרי שהילדים שלנו נולדו, היו קצת הודעות ומתנות שנשלחו, אבל אני מניח שאני קצת חושש", הסביר, "אני חושב שזה פשוט פחד. אני מניח שאני חושש מהרעיון של לשבור את כל החומות שיש כדי לקיים את השיחה הזו". "אנחנו בכלל לא מבלים ביחד, אבל זה לא בגלל שום דבר אחר למעט זה שהחיים שלה נהיו כל כך גדולים בהמון דרכים".

בראיון אחר שהעניק השבוע, לתכנית הבידור Access Hollywood, אדמס סיפר כי הוא "חושב שהיא (מרקל) די עסוקה, אבל אני שמח שהיא כאן בחזרה". השחקן הוסיף כי הוא "מאוד, מאוד שמח שהיא ווקאלית ועושה מה שהיא יכולה כדי להעלות מודעות לקראת הבחירות בנובמבר. אני מתגעגע לחברה שלי, אבל אני מאוד שמח שטוב לה. אין לי קשר קבוע איתה".