פרמאונט תיצור סדרה תיעודית על להקה ישראלית: ענקית המדיה עובדת על סדרת דוקו אודות פרויקט ההשקה של As1One, להקת הבנים הישראלית המעורבת (מורכבת מיהודים וערבים) הראשונה בעולם. צדיק אבו דוגוש, ניב לין, נטע רוזנבלט, נדב פיליפס, אסיל פרח ואוהד עטיה נבחרו להיות חלק מהפרויקט הענק. סדרת הדוקו תעקוב אחרי המסע האומנותי ויציג את סיפור הרקע של חברי הלהקה, וכן תלווה את ההשקה הבינלאומית שלהם.

"אנחנו שמחים על העניין הגדול שהתעשייה בארה"ב, גם המוזיקלית וגם הטלוויזיונית, מגלה בפרויקט הזה. התמזל מזלנו לעבוד עם אנשים נהדרים ומוזיקאים מוכשרים, כל השאר בונוס", אמר עמי ניר, שותף בפרויקט, בשיחה עם mako. 

מני אבירם, מנכ"ל חברת קסטינה, שמתעד את הפרויקט מהרגע הראשון אמר: "אנחנו גאים שהמסע המרגש של As 1One, שקסטינה היא חלק בלתי נפרד ממנו לצד הרבה מאד אנשים מעולים, ממשיך לצבור תאוצה ובטוחים שההרפתקה הזו נמצאת רק בתחילת דרכה".

עמי ניר (צילום: פרטי)
"התמזל מזלנו לעבוד עם אנשים נהדרים ומוזיקאים מוכשרים". עמי ניר | צילום: פרטי

הלהקה נולדה בשותפות אמריקאית-ישראלית על ידי ג'יימס דינר (האיש שגילה את מארון 5), קן לוויתן (קינגס אוף ליאון) ועמי ניר (SunDyed Music ויוניברסל ישראל שגם כן מובילה את הפרויקט). מאחוריהם, עומדת יוניברסל העולמית שחתמה עם ההרכב על חוזה הקלטות.

השישייה כבר עובדת על שירים עם מפיקים בינלאומיים והמטרה היא לשחרר מוזיקה בקרוב. "המטרה הייתה להקים להקה שתורכב ממוזיקאים משני צידי מפת 'הסכסוך'", סיפר גורם המעורה בפרטים ל-mako מוזיקה, "להפוך אותם לסנסציית פופ בינלאומית, דוגמת BTS או וואן דיירקשן, תוך הוכחה שבשביל מוזיקה ניתן לגשר על פערים תרבותיים, תפיסתיים ופוליטיים".

בשיחה עם mako מוזיקה אשתקד, סיפר לוויתן: "חיפשנו בעיקר אמנים כישרוניים שידעו לעבוד אחד עם השני", מסביר לוויתן, "מצאנו המון כישרון מדהים ברחבי ישראל. זו הייתה החלטה קשה, כי היו המון בחורים כישרוניים שיכולים לצאת לקריירת סולו, אבל רצינו להרכיב חבורה שתדע לעבוד יחד. זה היה תהליך קשה והם התמודדו עם אתגרים קשים, ומשם יצאנו עם השישה שלנו".

כנשאל אם הלהקה יכולה להפוך לסנסציה כמו מארון 5 ענה: "לחלוטין, זו המטרה של כל זה. אין מטרה אחרת חוץ מזה", מבהיר דינר. "אנשים שואלים אותנו אם המטרה של ההרכב היא אמירה חברתית - לא. המטרה של הלהקה להיות הרכב הפופ הגדול ביותר בעולם".