"ישבנו שם ושאלנו את עצמנו, 'זה... ממוצע?'": העונה השנייה של "הלוטוס הלבן" עוד רגע נגמרת, אבל הצופים, מטבע הדברים, עוד מתאוששים מהסצינה הנועזת שהופיעה כבר בפרק הראשון שלה. השחקן תיאו ג'יימס ("אשתו של הנוסע בזמן"), שמגלם בסדרה את דמותו איש הכספים השחצן קמרון, התארח בסוף השבוע האחרון ב"Tonight Show" של ג'ימי פאלון ונשאל פעם נוספת על הרגע ההוא - שבו קמרון חשף הכל מול המצלמות, כולל ה"פין" שלו.

כפי שנהוג בלא מעט מקרים טלוויזיוניים דומים, איבר המין שהוצג מול המצלמות לא היה איבר המין האמיתי של ג'יימס ("זה גורם לכל כך הרבה גברים להרגיש טוב עם עצמם", הבהיר פאלון). מי שהייתה אחראית על הפרוטזה האמינה היא רבקה היקי, המאפרת של "הלוטוס הלבן", וג'יימס עדיין זוכר את המפגש שלו איתה. "אמרתי לה ש'בכנות, אני לא רוצה שזה יהיה משהו שיסיח את הדעת. זה צריך להיראות ממוצע'", סיפר על הסצינה שבה קמרון חושף - כנראה בכוונה - את איבר המין שלו בפני הארפר (אוברי פלאזה), אשתו של חברו הטוב אית'ן. 

"הלוטוס הלבן" (צילום: באדיבות yes ,HOT וסלקום TV)
"נוגע למשחקי הכוחות". אוברי פלאזה וג'יימס בסצינה המדוברת מ"הלוטוס הלבן" | צילום: באדיבות yes ,HOT וסלקום TV

"זה בכלל לא נוגע ל'פיפי', אלא למשחקי הכוחות והסקס", הסביר ג'יימס, "זה נוגע לשאלה אם הוא עשה את זה באופן מכוון או שזו הייתה תאונה, ומה המשמעות של כל זה. היא אמרה לי, 'הבנתי אותך, זה יהיה ממוצע', אבל אז הגענו לסט והיה לה פטיש או משהו דומה". ג'יימס התקשה להתאושש ממראה הפרוטזה שהייתה אמורה לכסות את איבר המין שלו: "זה יותר גדול מפטיש, כאילו היא גנבה את זה מאיזה חמור. הדבר הזה היה פשוט עצום. ואני והבמאי, מייק ווייט, ישבנו שם ושאלנו את עצמנו, 'זה... ממוצע?'. זה היה באורך של 23 ס"מ ובעובי של 10 ס"מ. שאלנו 'מה לעזאזל זה אמור להיות?'. אחד המפיקים שלך (של פאלון, ר.א) שאל אותי, 'אז מה עשית עם זה? זה עוד אצלך?'. כמובן שלא שמרתי על זה". 

בחודש שעבר, בריאיון נפרד, ג'יימס סיפק התייחסות נוספת לסצינה שטלטלה את העולם. "חשבתי שזה מאוד מעניין וגם מאוד הולך בדרך של מייק", הסביר, "באותו יום צילום היינו צריכים להבין מה המשמעות, כי בגרסה המקורית של הסצינה זה היה אמור להיות עירום פרונטלי מלא, אם מבינים למה אני מתכוון. צילמנו וזה הרגיש יותר מדי, אגרסיבי מדי. התוצאה שהגענו אליה על המסך היא קצת יותר עמומה, וככה אי אפשר להיות בטוחים במאה אחוז מה הכוונות של הדמויות".