כוכב "הרווקה" ו"הרווק בגן עדן" צ'אד ג'ונסון נעצר בתחילת השבוע על ידי משטרת לוס אנג'לס בחשד שביצע שורה של עבירות פליליות כנגד זוגתו, כשבראשן שוד ותקיפה אלימה.

לפי ההאשמות, ג'ונסון בן ה-32 תקף את חברתו, היוטיוברית אנליז מישלר, לאחר שזו התעמתה איתו על כך שחזר לשתות אלכוהול לאחר 50 ימים של פיכחות, ולאחר שמצאה בטלפון שלו הודעות מאפליקציית הדייטינג Hinge. "הוא פשוט התחרפן עלי", אמרה מישלר בסרטון מצולם שהעלתה לאינסטגרם בערב שלפני, "כאילו, איך אני מעזה, איך יש לי את החוצפה". 

מישלר אף צילמה חור בגודל אגרוף בקיר שלה, שככל הנראה נוצר לאחר שג'ונסון הכה אותו בכוח וקילל אותה. "זו המציאות של חיי, שהיא נהדרת", ציינה מישלר והראתה למצלמה שגם החתול שלה נמצא בטראומה. בפוסט נוסף שהעלתה, ניתן לשמוע את ג'ונסון צועק עליה מחוץ לדירתה, בעודה צועקת עליו בחזרה שיסתכל על הנזק שעשה. "לך הביתה, אתה מפחיד אותי", מישלר נשמעת צועקת לו בסרטון, כאשר ג'ונסון משיב לה: "שיהיה לך בפאקינג בהצלחה, אני מקווה שפאקינג תמותי", בעודו דופק על דלתה.

למחרת בבוקר חזר ג'ונסון לדירה והשניים נקלעו לוויכוח נוסף: "הוא לקח את הטלפון שלי והשליך אותו בזמן שהתקשרתי ל-911", סיפרה מישלר על הסיטואציה שגרמה להוספת אישום השוד כנגד ג'ונסון. בשעות הערב הגיעה המשטרה ועצרה את כוכב הריאליטי, לאחר שהשוטרים הבחינו בסימנים אדומים על פניה של מישלר.

בהמשך השבוע פנתה מישלר לטוויטר וכתבה: "אני שונאת את העצב שלי". ממש הבוקר, מישלר הוסיפה עוד ציוץ: "אני רק רוצה לקום, לשחק 'סופר מריו' בנינטנדו 64 ולאכול טוסט קינמון עם קורנפלקס. הגרסה בת ה-9 שלי הבינה את החיים".

גם ג'ונסון עצמו הגיב לפרשה ואמר: "הייתה לי הדרדרות קטנה... כלומר לא בדיוק קטנה, התדרדרות גדולה. בעקבות הפרידה הייתי מאוד לחוץ, יושב במכונית ובוכה ופשוט מאבד את זה. אני לא זוכר שראיתי אותה, שתיתי עד לנקודה שבה לא ידעתי שזו היא. אני חייב להאמין לה שהייתי שם".

כזכור לצופי "הרווקה", ג'ונסון השתתף בעונה ה-12 של הסדרה, בה הוצג כנבל ואף זכה לכינוי "באד צ'אד". ג'ונסון הוזמן להשתתף גם בתכנית "הרווק בגן עדן" של אותה השנה, אך סולק משם לאחר שהשתכר והשמיע איומים אלימים כלפי חברי הקאסט.